banner28

Arifiye Kaymakamı ve Belediye Başkanından Toyota'ya Ziyaret

Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı ve Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu Toyota Fabrikasını ziyaret etti

Arifiye Kaymakamı ve Belediye Başkanından Toyota'ya Ziyaret
banner3

Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı, Arifiye'de göreve başlaması nedeniyle kendisini ziyarete gelen kurum ve kuruluş yöneticilerine iade-i ziyarette bulunuyor. Yazıcı'nın 20 Şubat 2017 Pazartesi günü, Toyota Otomotiv  Üretim, Finans ve İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Necdet Şentürk'e yaptığı ziyarette kendisine Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu eşlik etti.

            Toyota yöneticileri tarafından, kendisine fabrikanın çalışmaları hakkında bilgi verilen Kaymakam Yazıcı, Toyota'nın  Arifiye Fabrikasında üretilen yeni Toyota C-HR'ı da yakından inceleme fırsatı buldu.

            Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;"Toyota'nın Dünya'da bulunan fabrikaları arasında üretim kalitesi ile ödül almış Fabrika, Türkiye'mizin, Sakarya'mızın ve Arifiye'mizin gurur kaynağı. Dahası, yeni model ile birlikte 5 Bin insanımızı istihdam ediyor. İhracatı ile hem ülkemiz, hem de ilimiz ekonomisine katkı sağlıyor. Bu bakımdan, Arifiye Belediyesi olarak bizim de çok önem verdiğimiz bir kuruluş. Bu gün Sayın  Kaymakamımız Adem Yazıcı ile birlikte, yeni modeli Toyota C-HR'ı da inceleme fırsatımız oldu. Mühendisinden işçisine tüm emeği geçenleri kutluyor, başarılarının devamını diliyorum." dedi.     

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2017, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER