AR-GE Merkezleri Etkileşim Toplantısı Yapıldı

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ve Sakarya Teknokent koordinasyonunda; Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı ikinci ‘Ar-Ge Merkezleri Etkileşim Toplantısı’ Sakarya Maltepe Park’ta gerçekleştirildi.

AR-GE Merkezleri Etkileşim Toplantısı Yapıldı
banner3

İkincisi düzenlenen etkileşim toplantısına; Sakarya Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Veysel Çıplak, Sakarya Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Şakir Görmüş, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Özcan Keskin ve Ar-Ge Merkezi firmalarının üst düzey yöneticileri katıldı.

Kahvaltı eşliğinde gerçekleştirilen programda; Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ar-Ge Müdürü Arzu Saygıner Çil il bazında ulusal ve uluslararası ar-ge projelerini anlattığı sunumunu gerçekleştirdi. Ardından Figes A.Ş MATLAB Satış Yetkilisi Emrah Gülden Ar-Ge ve Tasarım Merkezlerine yönelik ar-ge çalışmalarından bahsetti.

Toplantının sona ermesi ile birlikte firmalarımızı, 37 yıllık su deposunu da koruyarak seyir terası haline dönüştürülen Adakule’ye çıkartılarak Sakarya’mızın eşsiz manzarası eşliğinde tarihçesinden bahsedildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER