Ametör Spor Klübünden Başkan Yılmazer'e Ziyaret

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’i makamında ziyaret eden AskfBşk.’ı Yaşar Zımba, Askf.Bşk.Vekili M.Tansu Uzun, Askf Bşk.Yrd.’sı İsmail Ergül, AskfYnt.Krl.Üyeleri Hüseyin Boz, Uğur Kobaş ve Recep Odabaş, Başkan Yılmazer’e amatör sporlara yaptığı yardımlar nedeniyle teşekkür ettiler.

Ametör Spor Klübünden Başkan Yılmazer'e Ziyaret
banner3

Amatör futbol kulüpleri başta olmak üzere, amatör sporların diğer branşlarına da hatırı sayılır düzeyde katkıda bulunan Başkan Yılmazer’in amatör spor konusundaki hassasiyetini çok takdir edilecek bir yaklaşım biçimi olduğunu dile getiren AskfBşk.’ı Zımba ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Yılmazer’in Sapanca İlçesi’nde amatör branşlara katkıda bulunmaya devam edeceğine inandıklarını belirttiler.

Ziyaretleri konusunda Başkan Zımba ve yönetim kurulu üyelerine, Sakarya’da amatör spor branşlarını canlandırma ve fiilen spor yapan gençleri teşvik edici tutumları nedeniyle asıl kendisinin teşekkür etmesi gerektiğini ifade eden Başkan Yılmazer, Sapanca İlçesi’nde sporun herhangi bir branşında çalışmak isteyen herkese katkıda bulunmaya devam edeceklerini ve sağlıklı bir neslin spor yapma uğraşıyla mümkün olacağını sözlerine ilave etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2015, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER