Alt Yapısı Tamamlanan Yollarda Sıcak Asfalt Serim Çalışması Başladı

Akyazı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri İlçe genelinde Alt yapısı tamamlanmış olan yerlerde havaların ısınmasıyla plan ve program dâhilin de sıcak Asfalt serim çalışmalarına hızla başlayarak ve Asfalt sezonunu açtı.

Alt Yapısı Tamamlanan Yollarda Sıcak Asfalt Serim Çalışması Başladı
banner3

İlçe genelinde planlı ve programlı bir şekilde alt yapı güçlendirme çalışmalarını sürdüren Akyazı Belediyesi Fen işleri müdürlüğü ekipleri, yağmur suyu güçlendirme, büz döşeme, kanalizasyon çalışmaları gibi temel alt yapı çalışmaları tamamlanmış yerlerde sıcak asfalt serimi çalışmalarına hızla başladı.

Sıcak asfalt israfını engellemek, mevcut sıcak asfaltı en verimli şekilde alt yapı çalışmalarının tamamlandığı yerlerde kullanmak adına titiz ve programlı olarak çalışan ekipler hazırladıkları plan dâhiline çalışmalarını sürdürüyor. Sıcak Asfalt serim çalışmaları kapsamında ilk olarak alt yapısı tamamlanmış olan TOKİ çevresi ve bağlantı yolları ile eski yağcılar yolu üzerinde Asfalt serimi çalışmaları başlayan ekipler buradaki çalışmalarına hızla devam ediyor. Fen işleri Müdürlüğü ekipleri burada ki sıcak asfalt serim çalışmalarını tamamlamasının ardından Okul yolları,  ana caddeler ilçe halkı tarafından yoğun kullanılan cadde ve sokaklar başta olmak üzere alt yapısı tamamlanan tüm ilçe genelindeki bölgelerde Asfalt serimi çalışmalarına hızla devam edecek.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2017, 09:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER