Alemdar'dan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Alemdar'dan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı
banner3

Çocukların mutlu ve huzurlu bir dünyada yaşamaları için çalıştıklarını ifade eden ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 98'nci kuruluş yıl dönümü ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlayan Alemdar; bu özel günün, Türkiye, Türk milleti ve tüm dünya çocukları için hayırlı olmasını diledi.

Yeniden Dirilişin Başlangıcı

Cumhuriyet’in kurucusu, İlk Meclis’in Başkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile tüm şehit ve gazileri rahmet ve minnetle andığını ifade eden Başkan Alemdar, 23 Nisan 1920'nin Türk milletinin yeniden dirilişinin başlangıcı olduğunu sözlerine ekledi.

"Hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir" ilkesiyle Kurtuluş Savaşı'nı başlatan Türk milletinin, tüm imkansızlıklara rağmen bağımsızlığından taviz vermemesinin tüm dünyaya örnek olduğunu söyleyen Alemdar; “Türk Milleti, 15 Temmuz’da da, Kurtuluş Savaşı’nda olduğu gibi mukaddesatına sahip çıkmış ve Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir ifadesini bir kez daha tarihe not düşmüştür.” dedi.

Geleceğimizin Teminatlarıdır

Alemdar;  daha güçlü bir Türkiye için çalıştıklarını ifade ederek, “Tüm çocuklarımızın Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Tüm gayretimiz çocuklarımıza bırakacağımız daha güçlü bir Türkiye içindir. Bizim geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha özgüvenli bireyler olabilmeleri için çalışıyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER