banner28

Akyazı'nın Üst Köylerine Kaliteli İçmesuyu

SASKİ Akyazı’da başlatılan içmesuyu deposu yapım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Projede gelinen son noktayı açıklayan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Akyazı’ya bağlı Bıçkıdere Mahallesi’nde bir içmesuyu deposu inşa ediyoruz. İnşallah 700 metreküplük yeni depo ile bölgede içmesuyunu güvence altına almış olacağız” dedi.

Akyazı'nın Üst Köylerine Kaliteli İçmesuyu
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, Akyazı’da başlatılan yeni içmesuyu deposu yapım çalışmalarında sona gelindiğini açıkladı. Bölgede çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Rüstem Keleş, ”SASKİ olarak şehrimizin yüksek kesimlerine temiz ve kaliteli içmesuyu ulaştırmaya devam ediyoruz. Şehrimizde içmesuyu konusunda kalıcı projeleri hayata geçiriyoruz” diye konuştu.

 

Sağlam ve Güvenilir

Rüstem Keleş, “Tüm ilçelerimizde çalışmalarımızı ara vermeden devam ediyoruz. Bu kapsamda Akyazı’ya bağlı Bıçkıdere Mahallesi’nde bir içmesuyu deposu inşa ediyoruz. İnşallah 700 metreküplük yeni depo ile bölgede içmesuyunu güvence altına almış olacağız. Depomuz tamamlanmak üzere. Ekiplerimiz gerekli mekanik ve isale hatları imalatlarına devam ediyor. İmalat işlemlerinin ardından ise çevre düzenlemesi yapacağız. Son derece sağlam ve güvenilir inşa edilen depomuzu kısa süre içerisinde devreye alacağız. Yeni yatırımımızla bölgede yaşayan hemşerilerimizin uzun yıllar çeşmelerinden bol ve sağlıklı içmesuyu akacak. Akyazı’ya hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2016, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER