banner28

Akyazı Milli Eğitim Müdüründen Öğrencilere Ziyaret

Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep ÖZDEMİR, Akyazı Belediyesi bünyesinde faaliyetlerine devam eden, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Bilgi ve Kültür Evi, Derslere Destek Melezinde eğitimlerine sürdüren öğrencileri ziyaret etti.

Akyazı Milli Eğitim Müdüründen Öğrencilere Ziyaret
banner3

Uzman kadrosu eşliğinde Akyazı genelindeki okullarda eğitim hayatlarına devam eden öğrencilerin, derslerine destek veren kurumu ziyaret eden Özdemir, öğrenci ve öğretmenlerle bir süre sohbet etti. Derslerle ve yapılan sosyal aktivitelerle ilgili yetkililerden bilgi alan Özdemir “İlçemizde faaliyet gösteren Bilgi ve Kültür Evi, Derslere Destek Merkezi, öğrencilerimizin derslerine gayet güzel destek olmaktadır. Burada eğitim ve öğretime devam eden öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyorum. Bu hizmetin devam etmesi için de destek olan ve desteklerine devam eden Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’a teşekkür ediyorum” dedi.

 

Öğrenciler bu kurumda derslerinin yanı sıra, ödevlerini de yapabilmekteler. 20 adet ücretsiz internet sağlanan bilgisayar ve kütüphanesi ile adeta öğrencilerimizin uğrak yerlerinden olan Bilgi ve Kültür Evi Derslere Destek Merkezi, Akyazı Belediyesinin ve vatandaşlarımızın destekleri ile daha çok yıllar hizmete devam edecektir.   

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2016, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER