Akyazı Esnaf Odasından MYO Yeni Müdürüne Ziyaret

Akyazı Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Emin Üstün ve beraberinde yönetim kurulu üyesi Ömer Türkyılmaz ile beraber Akyazı Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü’ne yeni atanan Prof. Dr. Ahmet Tutar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Akyazı Esnaf Odasından MYO Yeni Müdürüne Ziyaret
banner3

Akyazı’ya yeniliklerin getirilmesi, eğitim alanında da  yeni atılımların yapılması adına gayet olumlu geçen ziyarette, Akyazı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emin Üstün ve Akyazı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim kurulu üyesi Ömer Türkyılmaz, Akyazı’nın yeni Meslek Yüksek Okulu müdürü Prof. Doktor Ahmet Tutar’la  yaptıkları görüşmede, Akyazı’nın ne kadar şirin ve güzel bir ilçe olduğu, havası suyu doğası ile misafirperver ve sıcakkanlı halkının olduğu, ve nüfusu itibarı ile 90 bin vatandaşı ile fakültenin de bu ilçeye şart olduğu noktasında eğitime yönelik konulardan da bahsedildi.

 

Özellikle 4 Yıllık fakültenin Akyazı’ya getirilmesi için Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ın da bu zamana kadar var olan yoğun çabaları da konuşuldu. Akyazı Halkının da 4 yıllık fakülte için büyük destek verdiğini ve merakla bu gelişmeyi beklediğini dile getiren Emin Üstün Prof. Dr. Ahmet Tutar’dan da bu yönde elinden gelen ne varsa yapacağı konusunda söz aldı. 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2016, 20:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER