banner28

Akyazı'da Yeni İşletmeler Açıldı

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ilçede yeni faaliyete başlayacak iki ayrı işyerinin açılışlarını yapmak üzere dün işyeri açılışlarına katıldı.

Akyazı'da Yeni İşletmeler Açıldı
banner3

Açılışlara Akyazı Kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Akyazı Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Çakmak, Akyazı Manifaturacılar ve Kavafiyeciler Oda Başkanı İsmet Öztürk, Akyazı Gazi Süleyman Paşa Baş İmam-hatibi Murat Aydoğdu katıldı.

                   

Başkan Akcan’ın açılışını yapmak üzere katıldığı ilk mekan Necati Temel Caddesinde bulunan  ve giyim sektöründe faaliyet gösterecek olan Man  Of Stel Erkek giyim mağazası oldu. Gazi Süleyman paşa baş İmam hatibi Murat Aydoğdu ve açılışa katılan diğer protokol üyeleri ile birlikte yapılan dualar ile Men  Of still Erkek giyim mağazası Necati Temel caddesinde hizmete başladı.

 

Protokol üyeleri ile birlikte ikinci mekânın açılışına katılmak üzere hareket eden Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Konuralp ilköğretim karşısı eski gözde pizza’nın yerine bayan bir esnaf tarafından açılan bayan giyim mağazası Moda Gündem isimli işyerinin açılışını yapmak üzere mekânı geldiler.

 

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan “Akyazı Belediyesi olarak Küçük esnaf büyük esnaf ayrımı yapmaksızın ilçemizdeki tüm esnaflarımıza gereken kolaylığı sağlamak, onlara yardımcı olmak, talep ve isteklerine kısa bir süre içerisinde cevap verebilmek adına Akyazı Belediyesi olarak elimizden geleni yapıyoruz. İlçemizdeki tüm esnaflarımızın ve  yeni açılan işyerlerinin hem ilçemiz ekonomisine hem de ülkemiz ekonomisine katkısı büyüktür. Bu gün burada açılışına katıldığımız işyerimizi bir bayan esnafımız işletecek Akyazı’mızın hem erkekleri hem de kadar kadınları çalışkandır. Bugün açılışını yaptığımız iki işyerimizi ve ilçemizdeki tüm esnaflarımızın Allah yar ve yardımcısı olsun Allah utandırmasın ve Allah Muaffak etsin Hayırlı ve bol kazançlar, başarılar diliyorum” dedi.

 

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ayrıca açılışlar sonrasında civarda bulunan işyerlerini ve esnaflara da ziyarette bulunarak hal hatır soru.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2015, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER