AKYAZI'DA TÜM KAVŞAK, REFÜJ ve MEYDANLAR YENİLENİYOR.

Akyazı Belediyesi Park ve Bahçeler müdürlüğü ekipleri Akyazı’ya yeni bir yüz yeni bir çehre kazandırmak için ilçe genelindeki tüm kavşak, orta kaldırım (refüj) ve meydanlar peyzaj ve boyama çalışmaları taş süslemeleri ile baştan sona yenileniyor.

AKYAZI'DA TÜM KAVŞAK, REFÜJ ve MEYDANLAR YENİLENİYOR.
banner3

Hava sıcaklıklarının artması ile birlikte çalışmalarını da aynı tempoda hızlandıran Akyazı Belediyesi Park ve Bahçeler müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki tüm kavşak orta kaldırım (refüj)  ve meydanlar peyzaj ve boyama çalışmaları taş süslemeleri ile baştan sona yenileme çalışmalarına başladılar.

İlk olarak Atatürk heykelinin orada ve Konuralp İlköğretimin önünde bulunan kavşakta çalışmalarına başlayan ekipler çalışmalar kapsamında hem meydan da hem de orta kaldırım (refüj)’lerde  boyama, taş süslemeleri ve fidan dikme ve ağaçlandırma süs bitkileri dikme çalışmalarına başladılar.

Akyazı’ya yeni bir yüz yeni bir çehre kazandırmak için çalışmaların aralıksız olarak süreceğini belirten ekipler özellikle ada caddesi ve benzer orta kaldırım (refüjlerin) tüm kavşakların yeniden elden geçeceğini ve çalışmalar ilerledikçe her geçen gün Akyazı’nın çok daha güzelleşeceğini ifade ettiler.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2017, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER