AKYAZI'DA GÖNÜL SOFRALARI KURULUYOR

Akyazı’da Kaymakamlık, Belediye ve Sivil toplum kuruluşlarının ortak projesinde ilk iftar yoğun katılımla gerçekleşti. Bu yıl ramazan programlarında birlik ve beraberlik bereketinin artmasının hedeflendiği projede; Belediye, Kaymakamlık ve Sivil toplum kuruluşlarının tek bir çatı altında buluşarak organize ettiği, gönül sofraları iftar projesinde toplumun her kesiminden vatandaşlar bir araya geliyor.

AKYAZI'DA GÖNÜL SOFRALARI KURULUYOR
banner3

İlk İftar Ziraat Odasından

Akyazı Kılıçoğlu düğün salonunda gerçekleşen 300 kişilik iftar programına Akyazı Kaymakamı Ömer Kalaylı, Akyazı Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çakmak, Ak Parti İlçe Başkanı Feyzi Bora, Garnizon Komutanı Mustafa Hekimoğlu, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Bedir, İlçe Müftüsü İzzet Şener, Askerlik Şube Başkanı Çağatay Ergü, Ticaret Odası Başkanı Şinasi Bayraktar ve Ev sahibi olarak Ziraat Odası Başkanı Şener Bayraktar katıldı.

İftar yemek programında yemeğin Şırnak Şenoba’da düşen helikopterde şehit olan 13 vatan evladının ruhlarına ithafen kuran-ı kerim okunarak ardından yapılan toplu duanın ardından küçük ikramlar yapıldı.

5 Haziranda Şehit Ailelerine İftar

Proje kapsamında 5 Haziran tarihinde Akyazı Kaymakamlığı tarafından Şehit Aileleri iftarı gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2017, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER