banner28

Akyazı'da Çocuklara Gündüz Tiyatro Gece Mobil Etkinlik Tırı

Akyazı Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen tiyatro gösterisi bugün çocukların yoğun katılım ile gerçekleşti.

Akyazı'da Çocuklara Gündüz Tiyatro Gece Mobil Etkinlik Tırı
banner3

Akyazı Sosyal Gelişim Merkezinde “Gözlüklü Zıp Zıp Tavşan” adlı tiyatro gösterisine ilkokul düzeyinde öğrenciler salonu tıklım tıklım doldurdu. İki oturum olarak sunumu gerçekleştirilen Tiyatro gösterisinde çocuklar doyasıya eğlendi.

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ve Akyazı Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir öğrencileri bu güzel gününde yalnız bırakmayarak sevinçlerine ortak oldular.

Öte yandan; Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mobil Etkinlik Tırı Akyazı’da…

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Akyazı Belediyesi’nin 2017 yılı ortak Ramazan Kültür etkinlikleri kapsamında Mobil Etkinlik Sahnesi 30 Mayıs Salı bugün Akyazı Kenan Sofuoğlu aile Parkı yanında İftar sonra saat:21.30’da Akyazılılar ile buluşacak.

Her yıl Akyazılıları coşturan ve birbirinden güzel etkinlikleri sahneleyen Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mobil Etkinlik Tırı bu yılda yine birbirinden güzel etkinlikleri Akyazılılar için hazırladı.

İftar sonrasında başlayacak olan Ramazan etkinlikleri kapsamında saat:21.00 ile 23.30 arasında Tiyatro ve Meddah oyunları, Çocuk etkinlikleri, Mehteran gösterileri gibi birçok güzel etkinlikler sahne alacak.

Etkinliklere tüm halkımız davetlidir.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2017, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER