Akyazı'da Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

Alt yapı çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü teknik ekipleri çalışmalar kapsamında Yongalık mahallesinde alt yapı güçlendirme çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Akyazı'da Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor
banner3

Yağmur ve sel gibi doğal afetlerin önüne geçmek ve mahallenin alt yapısını güçlendirmek amacıyla ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Yongalık mahallesinin alt yapısını güçlendirmek amacıyla yağmur suyu kanal kapama çalışmalarına başladı.

 

Yongalık mahallesinde plan ve program dahiline alınarak tespiti yapılmış yerlerde alt yapı güçlendirme çalışmalarına hızla başlayan Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü teknik ekipleri bu bölgede 18 metre uzunluğunda 1000’lik büz döşeme çalışmalarına başladı.

 

Döşenen büzler sayesinde yağmur sonrası heyelan olan bölgeler kontrol altına alınmış olacak. Böylelikle yağmur sonrası da muhtemel heyelan bölgelerinde ulaşım sağlanacaktır.

 

Akyazı Belediyesi Fen İşleri ekipleri ilçenin daha önce tespit edilen bölgelerinde bu tür alt yapı çalışmalarına bir program dahilinde ara vermeden devam etmektedir.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2015, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER