AKYAZI BELEDİYESİNDEN RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

Akyazı Belediyesi Ramazan ayında bir dizi etkinlik hazırladı. Akyazı Çarşı içinde hazırlanan sahne de hafta içi her akşam çeşitli etkinlikler Akyazılılarla buluşacak.

AKYAZI BELEDİYESİNDEN RAMAZAN ETKİNLİKLERİ
banner3

Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden azat olan on bir ayın sultanı Ramazan ayının gelmesi ile birlikte Teravih namazları kılınmaya, oruçlar tutulmaya ve iftarlar verilmeye başlandı. Bununla birlikte vatandaşların eski Ramazanlar tadında birlik ve beraberlik olgusu içinde etkinliklere katılması anlamında Akyazı Belediyesi Ramazan ayına özel bir program hazırladı.

 

Programda ilçemizde bulunan bazı okullar her akşam kendilerine ayrılan saatlerde programlar gerçekleştirecek. Aynı zamanda İlahi konserleri, Tiyatro etkinlikleri, Hacivat karagöz, sihirbaz, Akyazı Belediyesi Mehteran Bölüğü Konserleri, ve çocuk programları gibi bir çok etkinlik vatandaşlarla buluşacak. Çarşı içinde gerçekleşecek programlara tüm vatandaşlarımız ailecek katılabilecekler. 

 

İlk program 28 Mayıs 2017 Pazar günü Teravih namazı sonrası İlahi Sanatçısı Murat Anlar konseri ile başlayacak. Bu konsere de tüm halkımız davetlidir.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2017, 13:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER