banner28

Akyazı Belediyesinden Engelli Vatandaşlarımıza İkinci Şarj Ünitesi

Her zaman engelli vatandaşların yanında olan Akyazı Belediyesi Engelli vatandaşlarımıza ücretsiz şarj istasyonu yapımına devam ediyor. İlk şarj ünitesinin kurma aşamasında Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Akyazı Belediyesinin ortaklaşa başlattıkları projeyi Akyazı belediyesi halen sürdürmeye devam ediyor.

Akyazı Belediyesinden Engelli Vatandaşlarımıza İkinci Şarj Ünitesi
banner3

Akyazı’da üç ayrı yere yapılması planlanan Engelli araçları ücretsiz şarj istasyonları, Kenan Sofuoğlu Aile parkından sonra Gazi Süleyman Paşa Camii avlusuna ikincisi yapılarak engellilere ücretsiz hizmet vermeye devam ediyor.

Akyazı belediyesi Kültür Sosyal İşler müdürlüğünce gerçekleştirilen proje kapsamında, engelli vatandaşlarımızın şarj sorununa bir nebze çözüm olabilecek şarj istasyonu projesi devam etmekle beraber, ihtiyaca göre kentin belirli noktalarına yapılmaya devam edilecek. Öncelikli şarj talep edilen yerler; yeni yapılacak olan Yeni camii avlusu, Kuzuluk mahallesi gibi vatandaşlarımızın yoğun olduğu bölgelerden talepler geliyor. Ve bu talepler doğrultusunda hareket edilerek yeni şarj istasyonları yapımına devam edile

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2016, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER