Akyazı Belediyesi Ramazan Etkinlikleri'ne İlahi Konseri İle Başladı

Akyazı Belediyesi Ramazan Etkinlikleri Kapsamında 28 Mayıs 23 Haziran arasında düzenlenecek olan programların ilki gerçekleştirildi. İlahi Sanatçısı Murat Anlar Akyazı Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında sahne alırken Akyazılılar etkinlik alanına yoğun katılım gösterdi.

Akyazı Belediyesi Ramazan Etkinlikleri'ne İlahi Konseri İle Başladı
banner3

Akyazı Belediyesi’nin 28 Mayıs 23 Haziran tarihleri arasında Akyazı çarşı içerisinde Ramazan Etkinlikleri kapsamında 11 ayın sultanı Mübarek Ramazan ayına yakışır bir şekilde yapacağı birbirinden güzel etkinliklerin ilki dün yapıldı. Teravih namazı sonrasında başlayan Ramazan Etkinlikleri programında İlahi Sanatçısı Murat Anlar Akyazı Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında Akyazı’da sahne alırken seslendirdiği birbirinden güzel ilahilerle kendisini dinleyen Akyazılılara Ramazan’ın ilk akşamında dolu dolu bir ramazan ve manevi duyguların coştuğu bir gece yaşattı.

Akyazı Belediyesi Ramazan etkinlikleri ilk programına Akyazı Kaymakamı Ömer Kalaylı, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Akyazı Ak Parti İlçe Teşkilat başkanı Feyzi Bora, Akyazı Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çakmak ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2017, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER