banner28

Akçay Mahallesi Spor Ve Kültür Merkezi Duvarları Tamamlandı

Kavşak düzenleme çalışmalarında Akçay Sağlık Evi sınır duvarları da yapılıyor.

Akçay Mahallesi Spor Ve Kültür Merkezi Duvarları Tamamlandı
banner3

Sapanca Belediyesi, ilçe merkezine uzak mahallelerden biri olan Akçay Mahallesi’ nde inşasını sürdürdüğü Spor ve Kültür Merkezi alanının çevresinin tamamını dekoratif kalıp duvarlarla çevreledi. Spor ve Kültür Merkezi binası etrafının tamamlanmasıyla, mahalle ortasında şık bir görünüme kavuşturulan merkez bina çalışmalarında önümüzdeki günlerde bina içi çalışmalarını da başlanacak.

Spor ve Kültür Merkezi ile bütünlük anlayışı içinde değerlendirilen mahalle kavşak düzenlemeleri çalışmaları konusunda, Akçay içi köprünün hemen girişinde bulunan Akçay Mahallesi Sağlık Evi’nin duvarları da beton duvarla çevreleniyor.

Akçay Mahallesi’nde sosyal hayatı hareketlendirilecek yatırımlar konusunda bir açıklama yapan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, ‘’Yaptığımız yatırımlarla ilçe merkezine en uzak konumda bulunan tüm mahallelerde sosyal hayatı canlandıracağız. Uzun yıllardan beri uzaklığı nedeniyle ve imkanların yetersizliği yüzünden ihmal edilen tüm mahallelerimize yaptığımız yatırımlarla yeni dönemde farkımızı hissettiriyoruz. Eskiden köy olan Akçay gibi yeni mahallelerimiz için sosyal ve spor alanlarındaki yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek.’’ diyerek, düşüncelerini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2015, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER