banner28

Akcan'dan Anneler Günü Kutlaması

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Anneler gününde Akyazı’da birçok anneyi ziyaret ederek Anneler günü’nü kutlarken ziyaret ettiği Annelere de çeşitli hediyeler dağıttı.

Akcan'dan Anneler Günü Kutlaması
banner3

  Cennet Annelerin ayağının altındadır hadisinin bilincinde olarak Anneler gününde durmayan Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Akyazı’daki birçok Anneye anneler gününde ziyarette bulunarak Anneler gününü kutladı.

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan kendisi ve oluşturduğu 5 ayrı ekiple Akyazı genelinde başta Şehit Anneleri Uzunçınar’dan Necmiye Çondul, Hanyatak’tan Kezban Duman ve Uzunçınar’dan Hatice Sever olmak üzere toplamda 150 Anneyi anneler gününde ziyaret etti.
Ziyaret ettiği annelerin ellerini öperek tek tek hal hatırlarını soran Başkan Akcan, yaşları oldukça ilerlemiş olan Annelerin de maddi manevi bir ihtiyacının olup olmadığını sormayı ihmal etmedi. Ziyarette bulunduğu annelere yanında çeşitli hediyelerde götüren Başkan Akcan çocuklara da  kitap hediye etti.
Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan “Bizleri büyüten, yetiştiren, bizlerden şefkat ve merhametini bir an bile eksik etmeyen, bizimle gülen bizimle ağlayan, saçını süpürge eden Fedakârlık timsali Tüm annelerimiz Anneler günü kutlu olsun“dedi

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2014, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER