banner28

AK Parti Erenler'den MedyaRota'ya Ziyaret

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, MedyaRota.Com ve Sakarya Kent Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil'i ziyaret etti.

AK Parti Erenler'den MedyaRota'ya Ziyaret
banner3

Elli4Medya  çalışma ofisinde gerçekleşen ziyarete Başkan Yılmaz'ın yanı sıra Erenler Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti Erenler İlçe Yönetimi de katıldı. AK Parti'nin referandum çalışmalarının konuşulduğu ziyarette söz alan İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, "16 Nisan halk oylamasına Erenler'den güçlü bir ses vermek için çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. İnşallah yapılacak olan referandumdan sonra ülkemiz sistem değişikliğine gidecek ve daha güçlü hale gelecek." dedi.

 

Yılmaz, "MedyaRota ve Sakarya Kent Gazetesi şehrimizde hem interaktif hem de yazılı basında gücünü kanıtlamış, basın camiasının önde gelen kuruluşları olarak göze çarpıyor. Çalışmalarınızı ilgiyle takip ediyor, başarılar diliyoruz." şeklinde konuştu.

 

MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, ilçe yönetimi ve belediye meclis üyelerine teşekkür etti. Yılmaz ve beraberindekiler ziyaret sonrası çekilen hatıra fotoğrafının ardından sahaya inmek üzere MedyaRota'dan ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2017, 16:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER