banner28

Ak Gençlik 'Genç Kürsü' Programıyla Start'ı Verdi

Ak Parti Geyve Gençlik teşkilatı 16 Nisan’da yapılacak referandum çalışmalarının startını verdi.

Ak Gençlik 'Genç Kürsü' Programıyla Start'ı Verdi
banner3

Ak Parti Geyve Gençlik kolları olarak 16 Nisan da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Sistemine EVET demek için referandum  çalışmalarına Ak Parti Sakarya gençlik Kolalrı başkanı Yusuf Demir’in de katıldığı “Genç Kürsü” programı ile başladı.

Ak Parti gençlik kolları tarafından ilk kez gerçekleştirilen “Genç Kürsü “ programının amacı belirlenen mahallelerde bulunan gençleri bir araya getirerek sistem ile alakalı sorularını, ikna olamadıkları yönleri tespit ederek, gençlerin hem soru sorma, hem de sorularına cevap alma imkanı bulmalarını sağlamak olduğu belirtildi.

Ak Parti Geyve Gençlik kolları başkanı Faruk Koç; Geleceği yaşayacak olan biz gençleriz. Bu yüzden referandum çok önemli. İstikrarın, huzurun devam etmesi için hedeflerimizin gerçekleşmesi için hep birlikte EVET diyeceğiz. Bu çalışmalarımız da 16 Nisan’a kadar çalmadık kapı bırakmayacağız.Her zaman sorumluluğumuzun bilincinde olup sahalarda olacağız.Bugünkü ortama baktığımız da zaten sadece hayır diyenlere bakarak da karar vermek mümkün Tüm genç kardeşlerimi EVET demeye davet ediyorum .Ggenç kürsü programlarımız 16 Nisan’a kadar devam edecek, dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2017, 09:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER