banner28

Ahmet Tomor Hoca Erenlerde Sevenleri İle Buluştu

Sakarya’nın sevilen din adamlarından Ahmet Tomor Hoca Erenler Belediyesinin düzenlemiş olduğu programda sevenleri ile buluştu.

Ahmet Tomor Hoca Erenlerde Sevenleri İle Buluştu
banner3

Sakarya’nın yakından tanıdığı ve yıllardır yaptığı sohbetleri ile her kesimin gönlünde taht kurmayı başaran Ahmet Tomor Hoca Erenler Belediyesi Kültür Merkezinde “Salat ve Selam en Sevgiliye” konulu sohbet programı ile Erenlerlilerle buluştu.

Erenlerliler düzenlenen programa büyük ilgi göstererek salonu doldurdu. Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk de programda hazır bulunarak Ahmet Tomor Hocanın sohbetini başından sonuna kadar büyük bir ilgi ile izledi.

Yaptığı sohbette Peygamber sevgisine değinen Ahmet Tomor Hoca, “peygamber sevgisi imanın kemalindendir. İmanı zayıf olan bir insan peygamberimizi sevemez. Her ne kadar diliyle sevdiğini söylese de kalben sevemez. Dinimizi öğrenelim, araştıralım. Uyanmaya çalışalım. Böyle gelmiş böyle gider demeyelim. Allah bize akıl vermiş peygamber ve kitap göndermiş. Allah’a tövbe edelim. Günahlardan sakınalım, silkelenelim. İnşallah imanın tadını ve namazın zevkini almaya çalışalım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2017, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER