Ahmediye Yol Teşekkürü

Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım ve Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Akyazı Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Çakmak ve Aydın Sert Karapürçek belediyesi tarafından Ahmediye mahallesinde yol açma düzenleme çalışmalarını incelediler.

Ahmediye Yol Teşekkürü
banner3

Karapürçek Belediyesi bu kez de Ahmediye Mahallesinin yüksek kesimlerinde yaşayan fakat ilçe merkezine yol dar oldugu için ulaşımda güçlük çeken Ahmediye mahalesinin  yolunu açtı. Ahmediye mahallesinin sevinci ve mutluluğu gözlerinden okundu.

Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım’a teşekkür ederek duygu dolu bir konuşma yapan mahalle sakinleri İsa Çetin ve Turan Çetin, “Bizim için çok önemli olan fakat bugüne kadar bir türlü yaptıramadığımız yolumuzu Karapürçek  Belediye Başkanımız  Orhan Yıldırım yaptırıyor. Kendisinin yanımızda olmasından ve bizim sesimize kulak vermesinden büyük mutluluk ve onur duyduk. ve yaşamına bu denli yakın olan ve önem veren belediye başkanımızın olması bizleri çok duygulandırdı. Sizin gibi bir başkana sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Yaptığımız her işte sizi aramızda görmek istiyoruz. Biz de her zaman yanınızda ve destekçiniziz” diye konuştu.

“HER ZAMAN YANINIZDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİM”

Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yılrım ise, “Sizlerin derdi benim derdim. Sizler nasıl bir hizmet istiyorsanız gücümüz ve imkânlarımız ölçüsünde yapmaya hazırız. Sizlerle olmaktan sizlerin talebini yerine getirmekten büyük keyif aldım. Bizim işimiz hizmet etmek. Bu makama hizmet için geldik. Hep birlikte, var gücümüzle çalışacağız. Desteğinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

MUHTAR BİÇER, “HİZMET SEVDALISI BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ”

“Bu toprakların sesine yabancı olmayan, bu toprakların kültürüne, renklerine, insanına saygı duyan bir belediye başkanımız var” diye konuşan Ahmediye Mahallesi Muhtarı Burhan Biçer, “Başkanımızla ne kadar gurur duysak azdır. Kendisi her zaman bizlerin yanında oldu. Bir dediğimizi iki etmiyor. İmkânları ölçüsünde her türlü desteğini ve hizmetlerini getiriyor. Bizler için çok önemli olan yol sorununu çözmesi Ahmediye halkımızı olduğu kadar bizleri de çok mutlu etti. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2017, 12:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER