banner28

AGDAŞ Uyardı!

Şehrin doğal gaz arzını sağlayan AGDAŞ, yatırımlarıyla doğal gaz kullanıcı sayını gün geçtikçe arttırırken, abonelerinin can ve mal güvenliğini tehdit eden unsurların önüne geçmek için abonelerine çeşitli iletişim araçlarıyla uyarılarda bulunuyor.

AGDAŞ Uyardı!
banner3

Kaçak-Usulsüz Doğal Gaz Kullanmak Can ve Mal Güvenliğinizi Tehdit Ediyor!

 

Kaçak ve usulsüz doğal gaz kullanmak, kişinin can ve mal güvenliği direkt olarak tehdit etmektedir. Kişi kendi dışında çevresindekilerin de can ve mal güvenliğini tehdit altına almaktadır. Bu konuda tüm doğal gaz kullanıcılarının duyarlı hareket ederek, usulsüz kullanım teşebbüsünde bulunanları uyarmaları ve durumun kötü bir olayla sonuçlanmaması adına AGDAŞ’abilgi vermeleri önem arz etmektedir.

 

Bilinçli Tüketici Olmalıyız

 

AGDAŞ’ın Ticari Hizmetler Müdürü Faruk GÜRPINAR, kaçak-usulsüz doğal gaz kullanımlarıyla ilgili uyarılarda bulundu. GÜRPINAR konuyla ilgili: “Doğal gaz kullanırken dikkat etmemiz gereken birkaç husus var; bu hususlara dikkat ettiğimiz sürece doğal gazı en güvenilir yakıt olarak tanımlayabiliriz. Abonelerimizin doğal gaz kullanırken her zaman bilinçli hareket etmeleri gerekmektedir. Bizler konuyla ilgili bilinç oluşturmak adına çeşitli iletişim araçlarıyla abonelerimize uyarılardave hatırlatmalarda bulunuyoruz.dedi.

 

Savcılığa Suç Duyurusunda Bulunuyoruz

 

Faruk GÜRPINAR sözlerine şöyle devam etti: “Kaçak-usulsüz kullanımları tespit etmek için oluşturduğumuz ekiplerimizle her gün adreslerde kontroller yapıyoruz ve kaçak-usulsüz kullanımlarını önlemek adına konuyu titizlikle takip ediyoruz. Tespit ettiğimiz kaçak-usulsüz kullanımlarında ise söz konusu adreste doğal gaz arzını durdurarak kanun dışı kullanım yapanlar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuyor ve hemen hukuki işlem başlatıyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2015, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER