banner28

AGDAŞ Öğrencileri Sevindirmeye Devam Ediyor

AGDAŞ Sosyal sorumluluk ekibi, Paylaşım Kumbarası Projesi ile topladığı kitap ve oyuncakları Şehit Mustafa Özen İlkokulu ve Ozanlar Ortaokuluna götürdü.

AGDAŞ Öğrencileri Sevindirmeye Devam Ediyor
banner3

AGDAŞ, Paylaşım Kumbarası Projesi kapsamında duyarlı vatandaşların yardımlarıyla topladığı kitap ve oyuncakları ihtiyaç sahibi okullara ulaştırarak öğrencileri sevindirmeye devam ediyor. Son olarak 27 Kasım Cuma günü Şehit Mustafa Özen İlkokuluna kitap ve oyuncak yardımı götüren AGDAŞ bu okuldaki çocuklarıda sevindirdi.AGDAŞ Sosyal Sorumluluk Ekibi2014 yılından beri sürdürdüğü projesiyle, eğitime katkı sağlamanın yanı sıra öğrencilere yardımsever ve paylaşımcı bireyler olma bilincini de aşılıyor.

Şehit Mustafa Özen İlkokulu Müdürü İbrahim AKDENİZ, AGDAŞ’ın ‘Paylaşım Kumbarası’ projesinintopluma faydalı ve örnek alınması gereken bir proje olduğunu söyledi. AKDENİZ, AGDAŞ’a ve “Paylaşım Kumbarasına” kitap ve oyuncabırakarak katkıda bulunan tüm Sakaryalılara teşekkür etti.

Projeler Devam Edecek

AGDAŞ Kurumsal İletişim Sorumlusu Taner TOSUN, paylaşım kumbarası projesine hız kesmeden devam edeceklerini 2015 yılı içerisinde en az iki okula daha proje kapsamında kitap ve oyuncak götürmek istediklerini söyledi. Şirket olarak amaçların Sakarya’yı hem ekonomik hem de sosyal yönden daha iyi seviyelere çıkartmak olduğunu aktardı. Bu hedeflerine ulaşmak şirket içinde gönüllülük esasına dayalı bir sosyal sorumluluk ekibi olduğunu, bu ekibin topluma ve çevreye yönelik projeler geliştirip uyguladıklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2015, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER