banner28

AGD'den Konferansa Davet

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Sakarya Şubesi, yeni dönemde “Milli Gençlik Konferansları” adı altında halka açık eğitim programlarına başlıyor.

AGD'den Konferansa Davet
banner3

İlk program 19 Ekim Cuma günü saat 20.30’da DİN-BİR-DER Genel Başkanı Muhittin Hamdi YILDIRIM’ın katılımıyla gerçekleştirilecek.

Bu dönem başlatmış oldukları konferans serisi hakkında bilgi veren AGD Sakarya Şube Eğitim Başkanı Mutluhan ÇİFTCİ açıklamasında şunları söyledi: ‘’Bizim teşkilatımız Nebevi hareket metodunu esas almış bir teşkilattır. Bizim teşkilatımıza mensup bir kardeşimiz Peygamberimizin (s.a.v) hayatından ders çıkarıp ‘’Bu güne bunu nasıl aktarabilirim?’’ ve ‘’İnsanlığa nasıl faydalı olabilirim’’ derdinde olan bir insandır. Bu yüzden bizim çalışmalarımız da eğitim öncelikli bir konudur. Eğitim olmadan hiçbir teşkilatın başarılı olamayacağı açık bir gerçektir. Bu anlamda bizim teşkilatımız hem teşkilat mensuplarına hem de halkımıza açık eğitimler düzenlemektedir. Bu sene eğitim penceresini genişleterek hem teşkilat hem de halkımızı buluşturan bir konferans serisi gerçekleştireceğiz. Bu konferanslarımız Allah’ın izniyle her ayın 3. Haftası Cuma günü saat 20:30’da  yapılacaktır. Bu konferansın birincisi olan Ekim ayı konferansı 19 Ekim Cuma günü saat 20.30’da AGD  Sakarya Şube Konferans Salonunda DİN-BİR-DER Genel Başkanı Muhiddin Hamdi Yıldırım beyin katılacağı ‘’İslam ve Siyaset ‘’ konusu üzerine gerçekleştirilecektir. Tüm halkımızı hususi olarak davet eder, Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi olarak çıktığımız ‘’Önce  Ahlak ve Maneviyat ’’  yolunda Rabbimizden işlerimize kolaylık vermesini ve bu çalışmaların hayırların fethine vesile olmasını niyaz ederiz.”

*  Hanımlara yer ayrılmıştır.

Tarih: 19 Ekim 2018 Cuma

Saat: 20.30

Yer: Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şube Konferans Salonu

Adres: Tığcılar Mah. Atatürk Bulv. No:69 Adapazarı

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2018, 14:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER