banner43

Afrin'den Selam Getirdi

Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Afrin’de bulunan Erenlerli Ali Doğukan Seslikaya, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret ederek Afrine yapılan yardımlar için teşekkür etti.

Afrin'den Selam Getirdi
banner3

 “Mazlumların Sesi Oldunuz”

Ziyarette Seslikaya “ Erenler Belediyesine ve Erenler halkına maddi manevi destek oldukları için teşekkür ediyorum. Afrin’de görevliler tarafından dağıtılan Erenler Belediyesi logosunun bulunduğu yardım kolilerini görünce bir Erenlerli olarak çok duygulandım ve Başkanımız Cavit Öztürk’e teşekkür etmek istedim. Yapılan operasyonlarla o terör zulmü altında olan bölgeleri temizliyoruz. Belediyemiz tarafından gönderilen yardımlarda oradaki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Oradaki mazlumlarında sesi olduğunuz gibi edilen dualar ve manevi desteklerinizin operasyonlarda başarılı olmamızda katkısı var. Yapılan desteklerden dolayı Erenler Belediyesi ve Erenler halkına teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun” diyerek Başkan Cavit Öztürk’e teşekkürlerin iletti.

“Tüm Desteğimiz ve Dualarımız Mehmetçiğe”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk ise “ Mehmetçiğimiz canını hiçe sayarak vatanını müdafaa ediyor. Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Afrin operasyonunda kısa sürede büyük başarılara imza atarak, hem kendi vatanı korudu hem de oradaki mazlumları terör belasından kurtardı. Allah askerimizi her zaman muzaffer eylesin. Mehmetçiğimizin arkasındayız her zaman desteğimiz duamız onlarladır” diye konuşarak Afrinde görev alan Seslikayaya ziyaretinden dolayı teşekkür ederek plaket taktim etti. Ziyaret sonrasında Erenler Kızılay temsilcisi Ahmet Özgedik, Erenler Ziraat Odası Başkanı Fehmi Özüpek, Erenler Belediye Meclis Üyesi İsa Yenioğlu ve Çaybaşı Muhtarı Osman Çap ile birlikte hatıra fotoğrafları çektirildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER