banner28

Adapazarı Belediyesi'nden '24 Saat Yüzen Şehir' Etkinliği

Adapazarı Belediyesi 11 Mayıs Cuma günü düzenleyeceği “24 Saat Yüzen Şehir” etkinliğiyle yeni bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

Adapazarı Belediyesi'nden '24 Saat Yüzen Şehir' Etkinliği
banner3


 

6 yıldır kadınlar ve çocuklar olmak üzere 6 binin üzerinde kişiye ücretsiz yüzme kursu veren Adapazarı Belediyesi,  “7’den 70’e Yüz Yüzebilirken”sloganıyla yola çıktığı etkinlikte bir ilke imza atacak.

BAŞVURULAR BELEDİYEYE

Şehirde sporu ve yüzmeyi teşvik etmek, boğulma oranlarını aşağı çekmek amacıyla Kentpark Kapalı Yüzme havuzunda düzenlenecek “24 Saat Yüzen Şehir”  etkinliğiyle, yüzücüler 24 saat boyunca aralıksız yüzecek. Etkinliğe katılmak isteyen yüzücüler başvurularını Adapazarı Belediyesi binasında kurulacak standa yapabilecek.

 

ERKEK YÜZÜCÜLER KATILACAK

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte, kayıtlar 7 Mayıs Pazartesi günü başlayıp 9 Mayıs Çarşamba günü sona erecek. Bu yılki programa  erkek yüzücüler başvuru yapabilecek.

11 MAYIS CUMA BAŞLIYOR

11 Mayıs saat:14.00’te başlayacak olan “24 Saat Yüzen Şehir” etkinliği ertesi gün 12 Mayıs Saat:14.00’te sona erecek. Bu süreç içersinde kayıt yaptıran erkek yüzücüler belirli aralıklarla 24 saat boyunca yüzecek.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER