'32 Evler unutulmuş. Sahipsiz bir evlat gibi terkedilmiş'

Millet İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Avukat Zafer Kazan, seçim çalışmalarına Otuzikievler Mahallesi’nde devam etti.

'32 Evler unutulmuş. Sahipsiz bir evlat gibi terkedilmiş'
banner3

Bir kahvehanede vatandaşlar ile bir araya gelen Kazan “bugün artık mühür bizde. Söz bizde, çare bizde” diyerek 32 Evlerin ve Serdivan’ın durumu için şunları söyledi;

32 EVLER’E BELEDİYE HİÇ GELMEMİŞ!

“32 Evler unutulmuş. Sahipsiz bir evlat gibi terkedilmiş. Ne arayanı olmuş ne soranı! Belediye buralara hiç uğramamış. Yollar berbat, altyapı yok, kaldırım bile yok. Hala fosseptik çukurları var bu mahallede. Yağmur yağdığında her yer su içinde kalıyor. Utanç verici bir durum.  İşte son 10 yılda belediyeyi yönetenlerin hayat geçirdiği projeler bunlar(!) “Benim Serdivan’a verecek bişeyim kalmadı” diyenlerin hakikaten Serdivan’a verecek bişeylerinin kalmadığını görüyoruz”

ÖZÜR DİLEMELERİ GEREKİYOR

“Bu sözden ve Serdivan’ın bu halinden sonra aslında yapmaları gereken şey özür dileyip çekilmektir. İnsanlardan özür dilemeleri gerekiyor. Her yere afişler asıp “Sizden özür diliyoruz. 10 yıldır Belediyeyi yönetiyoruz ama daha yolları kaldırımları bile doğru düzgün yapamadık, ama bolbol ayrımcılık yaptık, haksızlık yaptık, gençleri esnafı, çiftçiyi zor durumda olan aileleri unuttuk” demeleri gerekiyor.”

BUGÜN SÖZ BİZDE

“Bizi unutanlar, bizi düşünmeyenler, kaldırımı yolu yapmaktan dahi aciz olanlar ama haksızlık yapmayı çok iyi becerenler, bir gün dahi ihtiyacınız nedir diye sormayanlar bizden özür dilemediler ama bugün artık mühür bizde. Söz bizde, çare bizde. 31 Mart’ta insana değer veren adaletli bir yönetim için gelin hep birlikte Serdivan’da bu geleceği inşa edelim”

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER