3 Mahalleye Talih Kuşu Kondu

31 Mart yerel seçimlerinde Geyve’de Ak Parti adına en yüksek oyu alan 3 mahalleye talih kuşu kondu.Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 31 Mart Yerel seçimlerinde Mahallelerinde partimiz adına en yüksek oyu alan Kızılkaya, Çine ve Çengel Mahallemize önümüzdeki süreçte  Büyükşehir’in bir güzelliği olacaktır, dedi.

3 Mahalleye Talih Kuşu Kondu
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Geyve ilçesinde bayramlaşma programına katıldı.Geyve Meydan Park’da düzenlenen bayramlaşma programına Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İlçe Kaymakamı İlyas Memiş, belediye Başkanı Murat Kaya ile siyasi parti ilçe başkanları, mahalle muhtarları, kurum amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bayram kutlamaları için Geyve’de protokol ve vatandaşlarla buluşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı, aldıkları oy oranları ile ilk üçe giren Kızılkaya Mahallesi muhtarı Medet Çakmak, Çine Mahallesi Muhtarı İbrahim Yemiş ve Çengel mahallesini temsilen Geyve Koop. Başkanı Mesut Dönmez’i yanına alarak bu mahallelerimize önümüzdeki süreçte Büyükşehirimizin bir güzelliği olacaktır. Buradan yanlış anlaşılmasın.Tabiki diğer mahallelerimize de yatırım ve hizmetlerin süreceğini kaydeden Başkan Yüce, ancak bu mahallelerimiz yüksek orandaki oy oranları ile partimizi ilçemizde onure etmişlerdir.En kısa süre içerisinde bu mahallerimizi yerinde ziyaret ederek kendilerine teşekkür edip, Büyükşehirimiz’in istedikleri hizmetlerinden yararlandıracağız, dedi.

Sakarya’nın Geyve ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinde Kızılkaya % 95.7, Çengel, % 94 ve Çine % 92 lik oy oranı ile ilk 3e girmişti.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2019, 13:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER