banner28

24 Saat İçinde Yaşanan Olaylar

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 4 Şubat günü ilimiz de ve ilçelerimizde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olaylar listesi valilik tarafından kamuoyuna sunuldu.

24 Saat İçinde Yaşanan Olaylar
banner3

SAKARYA - ADAPAZARI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 03.02.2016 günü saat: 23:40 sıralarında 54 D* ** plakalı araç sürücüsü olan Y.D nin 54 D *** motosiklet sürücüsü olan Y.G isimli çocuğa çarpması sonucu yaralamalı trafik kazası meydena gelmiş, konu ile ilgili olarak tahkikata başlanmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Kasten Yaralama

Olay Özeti:04.02.2016 günü Polis Merkezine gelen N.K isimli şahıs 1998 ve 2001 doğumlu oğulları tarafından darp edildiğini, çocuklarından şikayetçi olduğunu beyan etmiş, Konuyla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 04.02.2016 günü saat:02.30 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak        Müşteki B.L ifadesinde ; belirtilen tarih ve saatte tek başına alkol aldığını ve aşırı derecede alkollü olduğundan sürekli olarak dengesini kayıp edip yere düştüğünü ve yaralandığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti : Hastanece A.E isimli şahıs hakkında sol el bileğinde kırık bulunduğu şeklinde düzenlenen Dr. Raporuna istinaden şahsın temin edilerek alınan beyanında, 29.01.2016 günü saat:14.00 sıralarında çalışmış olduğu işyerinde cıvatanın yerinden çıkarak eline düşmesi neticesinde yaralandığı anlaşılmış, olayla ilgili tahkikata devam edilmektedir.

SAKARYA - ADAPAZARI

Hakaret

Olay Özeti : 04.02.2016 günü saat:13.00 sıralarında Polis Merkezimize gelen S.S isimli şahıs, F.T isimli arkadaşı için satın almış olduğu çamaşır makinesinin parasının, arkadaşı tarafından ödenmemesi üzerine icralık olduğunu, şahsın telefonlarına da cevap vermemesinden dolayı görüşmek amacı ile 31.01.2016 günü saat:19.30-20.00 sıralarında arkadaşının çalıştığı işyerine gittiğini ve konuşma esnasında arkadaşının kendisine hakarette bulunduğunu beyanla davacı ve şikayetçi olduğunu bildirmesi üzerine tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

İş Kazası

Olay Özeti :  Müşteki  A.A, iş yerinde 8 yıldır pompacı olarak çalıştığı, otobüsün tekerlerini temizleme esnasında kafasını kapıya çarptığını, kafasının kanamaya başladığını, sonra kendi aracı ile SEAH ne gittiğini,  dikiş atıldıktan sonra hastaneden ayrıldığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti : 03.02.2016 günü idaremiz dahilinde meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili B.T isimli şahıs kullanmakta olduğu 54 D ** plaka sayılı aracı ile seyir halinde bulunduğu esnada, gidiş istikametine doğru sol tarafında kalan petrole girmek için sola sinyal verip dönüş yaptığını, tam petrole girecekken sağ tarafından gelen bir motosikletin aracının sağ arka kısmına çarptığını ve motosiklet sürücüsü M.S ve arkasında oturan F.S isimli şahısların yaralandıklarını, olaydan dolayı kimseden şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 04.02.2016 günü idaremiz dahilinde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak müşteki M.K.K isimli şahıs sabah saat:06:00 sıralarında ikametinde bulunan sobanın aniden parladığını, kendisinin söndürmeye çalıştığını ancak başaramadığını, yeğeni O.K yı çağırarak yardım istediğini, yangını büyümeden birlikte söndürdüklerini, hafif şekilde yaralandıklarını, kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Hakaret

Olay Özeti : 02.02.2016 günü meydana gelen Hakaret olayı ile ilgili olarak S.T. isimli görevli hasta yakını M.T isimli şahıs tarafından "geri zekalı" diyerek kendisine hakaret ettiğini beyan etmiş, tahkikat başlamıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Kasten Yaralama

Olay Özeti:  29.01.2016 günü saat 13.00 sıralarında meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili olarak Mağdur Ö.F.K ifadesinde; İnternet Cafeye arkadaşlarıyla gittiğinde burada bulunan E.S nın kendisine " Ne bakıyorsun lan" diyerek darp ettiğini beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Kasten Yaralama - Tehdit

Olay Özeti 03.02.2016 günü Polis Merkezine gelen C.A isimli şahıs daha önceden çalıştığı işyerindeki patronu R.S tarafından darp edildiğini, olayla ilgili olarak şikayetçi olduğunu beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Güveni Kötüye Kullanma

Olay Özeti: 04/02/2016 günü saat 12.11 sıralarında polis merkezine gelen A.O ifadesinde, 02/02/2016 günü saat 09.00 sıralarında beraber çalıştığı iş arkadaşı S.Ö' ye memleketindeki borcunu ödemesi için 2.500 TL borç para verdiğini, şahsın havale yapmak için çarşıya gittiğini ve bu tarihe kadar geri dönmediğini, telefonla aramasına rağmen ulaşamadığını, duygu sömürüsü yaparak kendisini kandıran S.Ö den şikayetçi olduğunu belirtmesi üzerine tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti:12.01.2015 günü saat:01.00 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak K.S isimli şahıs evinde mutfak dolaplarını temizlediği esnada çıkmış olduğu sandalyeden düşmek sureti ile yaralanmış, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SAKARYA - ADAPAZARI 

Kayıp Şahıs

Olay Özeti: 04/02/2016 günü saat 16.45 sıralarında Polis Merkezine müracaat eden U.R.K ifadesinde, yurtta kalan E.S' nin 03/02/2016 günü saat 21.00 sıralarında olmadığını fark ettiğini, bulunarak kurumuna teslim edilmesini istediğini beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 04/02/2016 günü saat 16.30 sıralarında Polis Merkezine gelen R.İ ifadesinde, 31/01/2016 günü saat 13.00 sıralarında koyun çiftliğindeki ağaçları oğlu V.İ' nın ağaç motoru ile budadıkları sırada bir anda motorun sol elinin üstünü kestiğini, oğlunun hemen hastaneye götürdüğünü, buradan Kocaeli ilini sevk olduğunu, tedavisinin yapılarak taburcu olduğunu, şikayetinin olmadığını beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - SERDİVAN

Tehdit - Hakaret

Olay Özeti : 02.02.2016 günü saat:14.00 sıralarında meydana gelen Tehdit-Hakaret olayı ile ilgili Müşteki H.B ifadesinde, tartışma yaşadığı G.S isimli şahıs tarafından hakaret ve tehdide maruz kaldığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - SERDİVAN

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 02.01.2016 günü saat 19.30 sıralarında henüz dokuz aylık olan ve yeni yeni yürümeyi öğrenmeye çalışan mağdure H.E, yanmakta olan sobanın yanında bir anda ayağa kalkıp durmaya çalıştığı esnada dengesini kaybedip,  elinin sobaya değip yanmasıyla Taksirle Yaralanma olayı meydana gelmiş, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - SERDİVAN

Taksirle Yaralama

Olay Özeti : 24.01.2016 günü saat:13.00 sıralarında F.K isimli şahıs kahvaltı salonunda çay makinesini temizlediği esnada eline sıcak su dökülmesi neticesi hayati tehlike oluşmayacak şekilde yaralandığı alınan Dr. Raporundan anlaşılmış, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SAKARYA - SERDİVAN 

Kayıp Eşya

Olay Özeti : Müşteki E.Ç, 04.02.2016 günü saat:12.49 sıralarında yapmış olduğu müracaatında; 7.65 mm çaplı VİZOR marka C38494 seri nolu taşıma ruhsatı olan tabancasını Adapazarı merkezde düşürdüğünü, kayıp tabancasının bulunması durumunda tarafına teslimini istediğini, dava ve şikayetinin olmadığını, uzlaşmak istediğini beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - SERDİVAN

Taksirle Yaralama

Olay Özeti:03.02.2016 günü saat:23.30 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralama (Yaralamalı Trafik Kazası) olayı ile ilgili Müşteki S.Ö ifadesinde; eski eşi A.T'nin sevk ve idaresindeki 54 Y* ** plakalı renault marka araca ters yoldan gelen beyaz renkli, plakasını ve modelini göremediği aracın kendilerine şoför kısmından çarparak kaçtığını, çarpmanın etkisiyle kendisinin kolunu kapıya vurduğunu davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - SERDİVAN

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 01.02.2016 günü M.A'nın alınan beyanında; hastanenin yangın merdivenlerinden çıkarken sağ ayağını merdivene çarpıp burktuğunu, aynı hastanede kontrol olduğunu, kimsenin kusuru olmadığını, dava ve şikayetinin bulunmadığını, uzlaşmak istediğini beyan etmiş olup olayla ilgili hazırlanan tahkikat evrakları ikmalen gönderilecektir.

SAKARYA - ERENLER

Zehirlenme

Olay Özeti :14.01.2016 günü saat 12:00 sıralarında meydana gelen Zehirlenme konusu ile ilgili Mağdur T.Y isimli şahsın alınan beyanında, tavuk döner yediğini ve sonrasında baş ağrısı ve mide bulantısının olduğundan hastaneye gittiğini beyan etmiş, Tahkikat başlatılmıştır.

SAKARYA - ARİFİYE

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 02.02.2016 günü saat 14:00 sıralarında R.K sevk ve idaresindeki 54 F* ** plaka sayılı araç E.P isimli şahsa  çarpması  sonucu trafik kazası meydana gelmiş, tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir

SAKARYA - ARİFİYE

İş Kazası

Olay Özeti: 27.01.2016 günü saat:19.00 sıralarında E.A isimli şahıs iş yerinde temizlik yaparken kaldırmış olduğu logar kapağını iş bitimi tekrar yerine koymak isterken kapak ile konteyner arasına sağ el 3 ve 4 üncü parmaklarını sıkıştırarak hafif şekilde yaralandığını, kimsenin kastı olmadığını beyan ederek tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ARİFİYE

İş Kazası

Olay Özeti : 03.02.2016 günü saat:00:10 sıralarında S.B isimli şahıs iş yerinde koruma panosunu düzeltirken sol serçe parmağını sıkıştırmış, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ARİFİYE

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 03.02.2016 günü saat:22.30 sıralarında A.Ş'nin sevk ve idaresinde bulunan 58 T* ** plaka sayılı Hyundai marka aracıyla seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybetmesi neticesinde tek taraflı ve yaralamalı ve maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmiştir. Araçta bulunan N.Ş yaralanmıştır. Tahkikata başlanmıştır.

SAKARYA - AKYAZI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 04.02.2016 günü saat 13:00 sıralarında meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazasında S.İ yönetimindeki 54 H* ** plaka sayılı motor aynı istikamette seyreden R.B yönetimindeki otomobilin kontrolsüz bir şekilde şerit değiştirmek için sola dönmesi üzerine araca çarparak yaralanmış, konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

SAKARYA - AKYAZI

Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma

Olay Özeti :04.02.2016 günü E.I  isimli ehliyetsiz sürücünün 157 promil alkollü olduğu alkol metre çıktısı ile tespit edilmiş, tahkikat başlatılmıştır.

SAKARYA - AKYAZI 

Kayıp Şahıs

Olay Özeti : 01.02.2016 günü Polis Merkezi Amirliğimize gelen B.G ifadesinde; işine bıraktığı eşi C.G nin ikametine gelmediğini, bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

SAKARYA - AKYAZI

Tehdit

Olay Özeti: 04.02.2016  günü Polis Merkezi Amirliğimize gelen A.A, ikametlerinin arkasına inşaat yapan kayınbiraderi  T.A'nın inşaatı evin cephesini kapatmayacak şekilde yapmasını talep etmiş, bunun üzerine T.A "beni şikayetmi edeceksin "demesi üzerine A.A "evet" demiş.  Aralarında bu konuşma geçtikten sonra T.A, A.A'yı "beni şikayet edersen seni burada yaşatmam" şeklinde tehdit de bulunmuş, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - GEYVE

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 04.02.2016 günü saat: 18.00 sıralarında Sürücü C.T.Ç nin sevk ve idaresindeki 34 C** ** plakalı otomobil ile köprü üzerinde seyir halinde iken motosiklet sürücüsü S.A’nın önündeki aracı sollamaya çıkarak 34 C** ** plakalı otomobilin ön kısmına çarpması sonucu yaralamalı ve maddi hasarlı trafik kazasının meydana geldiği anlaşılmıştır. Tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - GEYVE

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 04.02.2016 günü saat: 17.30 sıralarında Sürücü F.Ç sevk ve idaresindeki 54 L* ** plakalı otomobil ile U dönüşü yapacağı esnada arkasından gelen motosiklet sürücüsü M.A’nın otomobilin sol ön kısmına çarpması sonucu yaralamalı ve maddi hasarlı trafik kazasının meydana geldiği anlaşılmış, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - HENDEK

İş Kazası

Olay Özeti: 03.02.2016 günü saat: 13.30 sıralarında meydana gelen İş Kazası olayından M.Ç ifadesinde; kendi dikkatsizliğinden banttaki sacı kaldırırken parmağının kesilmesi sonucu iş kazasının meydana geldiğini, davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

SAKARYA - KAYNARCA

Taksirle Yaralama

Olay Özeti : 04.02.2016 günü saat:09:30 sıralarında H.C isimli şahıs işyerinde mutfak kısmında bakliyat çuvallarının ağzını bıçak ile açmaya çalışırken bıçağın kayması sonucu sol kol iç kısmında 1 cm lik hayati tehlike arz etmeyecek şekilde kesi meydana gelmiş olup konu ile alakalı tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - PAMUKOVA

Kasten Yaralama

Olay Özeti: 03/02/2016 günü saat:21.15 sıralarında meydana gelen Kasten yaralama olayı ile ilgili olarak  H.Ç isimli şahsın müşteki olarak alınan beyanında; E.T isimli şahsın kendisini darp ederek dişini kırdığını ve dudağını patlattığını, şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu belirtmiştir. Olay ile ilgili olarak tahkikata başlanılmış olup evrak ikmalen gönderilecektir.

SAKARYA - PAMUKOVA

İş Kazası

Olay Özeti:  28/01/2016 günü saat:16.00 sıralarında meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili olarak,  Ö.Ş isimli şahsın müşteki olarak alınan beyanında; işyerinde çalıştığı esnada ayağının kaydığından sol kasığında ağrı hissettiğini beyan etmiş, evrak ikmalen gönderilecektir.

SAKARYA - SAPANCA

Taksirle Yaralama

Olay Özeti : 03/02/2016 günü saat: 19.30 sıralarında 54 Y* ** plakalı Skoda Fabia marka araç ile 54 S* ** plakalı Mavi Mondial marka motosikletin çarpışması sonucu Mağdur Ş.T.A hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış, konu ile ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

SAKARYA - SAPANCA

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 04.02.2016 günü saat 17.00 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralama (yaralamalı ve maddi hasarlı trafik kazası) olayı ile ilgili olarak Mağdur-Şüpheli N.G'nin alınan ifadesinde; sevk ve idaresindeki 34 S** ** plakalı aracıyla seyir halindeyken asfaltın bozuk olması sebebiyle yol içerisinde bulunan çukurdan aracıyla kaçmak için direksiyonunu kırınca aracın yoldan çıktığını ve direksiyon hakimiyetinin kaybolduğunu ve aracıyla orada bulunan köprüden aşağıya dereye düştüğünü beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - SAPANCA

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 04.02.2016 günü meydana gelen Yaralamalı ve Maddi Hasarlı Trafik Kazası olayı ile ilgili olarak G.Y'nın alınan ifadesinde; sevk ve idaresindeki 54 S* ** plaka sayılı motosiklet ile seyir halinde iken sokaktan çıkan 59 T* ** plaka sayılı aracın arka sol tekerine çarptığını ve yere düştüğünü, düşmesi neticesinde sol ayak bileğinden ve sağ el işaret parmağından yaralandığını beyan etmiş, evrak ikmalen gönderilmiştir.

SAKARYA - SAPANCA

Taksirle Yaralama

Olay Özeti : 03.02.2016 günü saat: 17.50 sıralarında meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili olarak M.Ç ifadesinde; sevk ve idaresindeki 67 S* ** araç ile yola aniden çıkan çocuğa çarptığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - SAPANCA

Taksirle Yaralama

Olay Özeti:  03.02.2016 günü saat 16:00 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili      O.B isimli şahsın alınan müşteki ifadesinde; eşinin yemek yaparken oğlunun kanepeden düştüğünü öğrendiğini, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını, uzlaşmak istediğini beyan etmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

SAKARYA - SAPANCA

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 04/02/2016 günü saat 16:45 sıralarında meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası ile ilgili olarak 34 T* ** plaka sayılı araca bir aracın çarpması sonucu araç içerisinde bulunan E.Ö, M.Ö ve A.T isimli şahıslar yaralanmış, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - SÖĞÜTLÜ

Zehirlenme

Olay Özeti: 09.10.2015 günü saat 01:30 sıralarında F.B isimli şahıs çamaşır suyu ile tam olarak yıkanmamış bardaktan su içmesi sonucu kontrol amaçlı hastaneye gitmiş, tahkikata başlanılmıştır.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2016, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER