2 Şubat Günü Emniyete İntikal Eden Olaylar

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 2 Şubat 2016 gününde ilimiz de ve ilçelerimizde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olaylar listesi valilik tarafından kamuoyuna sunuldu.

2 Şubat Günü Emniyete İntikal Eden Olaylar
banner3

İşte 2 Şubat günü ilçelerimizde yaşanan olaylar;

 

SAKARYA - ADAPAZARI

Zehirlenme

Olay Özeti:  25.01.2016 tarihinde 3 aylık öz oğlu K.M.B hakkında SEAH ta zehirlenme şüphesi ile tutulan adli rapora istinaden ifadesi alınan İ.B; oğlunun diş çıkardığı için ağzına sürdükleri kremden etkilendiği şüphesi ile hastaneye gittiğini, ancak oğlunun zehirlenmediğini anladığını, şikayetinin olmadığını beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Kayıp Eşya

Olay Özeti : 02.02.2016 günü Polis Merkezine gelen D.O isimli şahıs kendisi adına Türk yetkililer tarafından düzenlenen oturma izin belgesini kaybettiğini, kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiştir.

SAKARYA - ADAPAZARI

Kasten Yaralama

Olay Özeti: 02.02.2016 günü saat:14:30 sıralarında meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili olarak F.Ç isimli şahıs ifadesinde; saat:12:00 sıralarında Sakarya Nehri kenarında balık tuttuğu esnada mahalleden tanıdığı F. isimli şahsın yanına gelerek kendisine arkasından vurmak suretiyle darp ettiğini, kendisinin yere düşmesine rağmen vurmaya devam ettiğini, daha sonra F'nin olay yerinden uzaklaştığını, şahıstan şikayetçi olduğunu beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Hakaret

Olay Özeti: 02.02.2016 günü müracaatta bulunan M.U, uzun çarşı sonunda bulunan minübüs duraklarının olduğu yerde trafikte yolun müsait olduğunu, kenarda beklediği bir anda önünde bulunan 34 T* ** plakalı aracın geri geri gelerek elektrikli bisikletine çarptığını ve inerek kendisine arkamda ne arıyorsun ulan diyerek hakaret ettiğini beyan ederek davacı ve şikayetçi olmuş. Konu ile ilgili olarak tahkikata başlanmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Hakaret

Olay Özeti : 02.02.2016 günü saat: 09.15 sıralarında meydana gelen Hakaret olayı ile ilgili olarak, poliklinikte sekreter olarak çalışan A.D isimli şahıs hasta yakını olan E.A isimli şahsın kendisine salak diyerek hakaret ettiğini, şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Konu ile ilgili hazırlanan evraklar ikmalen gönderilecektir.

SAKARYA - ADAPAZARI

Kayıp Eşya

Olay Özeti: Müşteki M.Ö beyanında; fatura bilgisi kendi adına olan Casper marka 352486070574673 IMEI numaralı cep telefonunu kaybettiğini, aramalarına rağmen bulamadığını bulup teslim etmeyen kişi ya da kişilerden davacı şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti : 01.02.2016 günü saat:17:15 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak Şüpheli H.D  ifadesinde; saat:17.00-17.30 arasında sevk ve idaremde bulunan 54 E* ** plaka sayılı araç ile çevreyolundan seyir halinde iken, iki şeritli yolun sol tarafında yaklaşık 40 km. hızla giderken, yolun sağında duran yaşı büyük bir şahsın yanındaki ufak çocuğun aniden yolu kontrol etmeden aracının önüne fırlaması üzerine duramayarak çarptığını beyan etmiş olup gerekli tahkikata başlanmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Trfk. Gvn. Tehlikeye Sokma Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak

Olay Özeti:   02.02.2016 günü saat. 02.00 sıralarında 54 K* ** plaka sayılı araç sürücüsü M.G isimli şahıs 1,35 promil alkollü çıkmış, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Trf. Gvln. Tehlikeye Sokma Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak

Olay Özeti:  02.02.2016 saat. 03.00 sıralarında 54 L* ** plaka sayılı araç sürücüsü K.C isimli şahıs 1,39 promil alkollü çıkmış, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Tehdit

Olay Özeti: 02.02.2016 günü polis merkezine gelen S.I isimli şahıs ikametinin kapısına şüpheli bir bayan şahıs tarafından zarf içerisinde tehdit mektubu bırakıldığını, olaydan dolayı şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Olayla ilgili olarak şüphelinin tespiti amacıyla çalışmalara başlanılmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Taksirle Yaralama

Olay Özeti : Müşteki V.K beyanında; 02.02.2016 günü saat 10.30 sıralarında çalıştığı iş yerinde atık demirleri kamyona yüklerken eline bir demirin battığını kendi imkanları ile hastaneye gittiğini tedavisini yaptırdığını kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Tehdit - Hakaret

Olay Özeti: 02.02.2016 günü saat 14:20 sıralarında meydana gelen Tehdit - Hakaret olayı ile ilgili olarak S.A, M.A.T, Y.A, M.A, O.A ve H.A isimli şahıslar İ.K 'ın üzerlerine yürüdüğünü daha önceden tartıştıkları bir konudan dolayı'' hepiniz yalan söylüyorsunuz, bunun hesabını vereceksiniz '' diyerek tehdit ettiğini , H.İ.A isimli şahıs  İ.K 'nın üzerine tükürdüğünü beyan ederek davacı ve şikayetçi olmuşlardır. Tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ADAPAZARI

Tehdit

Olay Özeti: 02.02.2016 günü saat 12:00 sıralarında meydana gelen Tehdit olayı ile ilgili  Müşteki B.B isimli şahsın alınan ifadesinde;  C.G isimli bayanın yanına gelerek "Bu para size mezar olacak" şeklinde tehdit etiğini, C.G isimli şahıstan şikayetçi olduğunu beyan etmiş, tahkikat devam etmektedir.

SAKARYA - ADAPAZARI

Kayıp Şahıs

Olay Özeti : 01.02.2016 günü saat 18:00 sıralarında meydana gelen Kayıp Şahıs olayı ile ilgili olarak Müşteki Y.A,Ç isimli şahıs yurtta kalan T.Y isimli çocuğun yurtta olmadığını fark ettiğini beyan etmiştir. Konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

SAKARYA - SERDİVAN

Taksirle Yaralama

Olay Özeti : 25.01.2016 günü saat:19.20 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak Müşteki A.M ifadesinde; 25.01.2016 günü saat:19.20 sıralarında namazdan çıkıp ikametine yürür halinde iken 16 G* ** plakalı aracın, sağ bacağının kalça kısmından vurduğunu, daha sonra gerekli tedavisi için Eğitim ve Araştırma Hastanesine gittiğini, dava ve şikayetinin olmadığını, uzlaşmak istediğini beyan etmiş. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SAKARYA - ERENLER

Taksirle Yaralama

Olay Özeti : 29.01.2016 günü saat 14:00 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak Müşteki F.D isimli şahsın alınan beyanında; işyerinde bir paleti geriye doğru çektiği esnada ayağının yerde bulunan bir palete takıldığını ve sırt üstü yere düşerek yaralandığını ayrıca konu hakkında kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

SAKARYA - ERENLER

Kayıp Eşya

Olay Özeti : 02.02.2016 günü saat: 11.00 sıralarında Ş.Ü isimli şahıs vermiş olduğu beyanda; kendi kullanmış olduğu aracı ile ikametinin önüne geldiğini, elinde eşyalar ile kol çantasının bulunduğunu, ikametine gittiğinde saat: 23.00 sıralarında kol çantasına baktığında cüzdanının çantasında olmadığını gördüğünü, cüzdanının içerisinde kendisi ve kızı adına düzenlenmiş nüfus cüzdanları, sürücü belgesi, 1600 (binaltıyüz) lira para, muhtelif banka kartlarının bulunduğunu, aracına binerken cüzdanının çantasında olduğunu gördüğünü, olay hakkında kimseden davacı ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, olay ile ilgili olarak tahkikata başlanmıştır.

SAKARYA - ERENLER

Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma - Taksirle Yaralama

Olay Özeti : 01.02.2016 günü saat:20.30 sıralarında çöp konteynırından karton ayıklamaya çalışan H.İ isimli şahsa, C.S isimli şahsın 0.72 promil alkollü olarak kullandığı 54 B ** plaka sayılı kamyonetiyle çarparak Hayati Tehlike yaratmayacak şekilde yaralanmasına sebebiyet vererek olay yerinden kaçması ile ilgili sürücünün ikametinden alınarak alkol kontrolü yaptırıldıktan sonra konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ARİFİYE

İş Kazası

Olay Özeti:  18.12.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili olarak müşteki olarak ifade veren S.Ç, iş yerinde kaynak yaptığı sırada,  kaynak bittikten sonra gözlüğü çıkardığını, parça üzerindeki çapağa çekiçle vurarak almaya çalıştığı sırada parça üzerindeki çapağın gözüne sıçradığını, olay ile ilgili kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ARİFİYE

İş Kazası

Olay Özeti:  14.01.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili olarak Müşteki olarak ifade veren M.Ş, iş yerinde taşlama yaparken malzemenin elinden kayması sonucu elinin  demir sacın arasına sıkıştığını, sağ elin yüzük ve orta parmağı ile sol elin orta parmağında zedelenme olduğunu, olaydan hemen sonra iş yerinin aracı ile Hastaneye giderek tedavisini yaptırıp aynı gün taburcu olduğunu, bu olay ile ilgili kimsenin bir kastı ve kusuru olmadığını, kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ARİFİYE

İş Kazası

Olay Özeti: 01.02.2016 günü saat:22.00 sıralarında meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili olarak Müşteki U.O ifadesinde; iş yerinde metal parçayı alırken sol el işaret parmağının kesilmesi sonucu iş kazası geçirdiğini olayla ilgili olarak şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ARİFİYE

İş Kazası

Olay Özeti : 01.02.2016 günü saat:22.00 sıralarında meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki E.T ifadesinde; sol el işaret parmağını iki metal arasına sıkıştırması sonucu iş kazası geçirdiğini olayla ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ARİFİYE

İş Kazası

Olay Özeti:   29.01.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili olarak Müşteki olarak ifade veren S.E, paleti yıkarken paletin elinden kayması sonucu sol ayak baş parmağına düştüğünü, olay olduktan sonra iş yerinin aracı ile Hastaneye giderek tedavisini yaptırıp aynı gün taburcu olduğunu, bu olay ile ilgili kimsenin kastı ve kusuru olmadığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - ARİFİYE

İş Kazası

Olay Özeti:  29.01.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili olarak Müşteki olarak ifade veren H.T, iş yerindede spiral ile taşlama yaparken gözüne çapak tozu kaçması sonucu, gözünde batma olduğunu, hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, olayın kendi dikkatsizliği sonucu oluştuğunu olay ile ilgili kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - HENDEK

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 02.02.2016 günü saat:14.05 sıralarında motosiklet sürücüsü F.T isimli şahsın N.G isimli yayaya çarpması sonucu motosiklet sürücüsü, motosiklette bulunan N.T ve N.G isimli şahıslar yaralanmış, evrak ikmalen gönderilmiştir.

SAKARYA - PAMUKOVA

İş Kazası

Olay Özeti : 02.02.2016 günü saat:14.30 sıralarında Polis Merkezi Amirliğimize intikal eden İş Kazası ile ilgili F.Ö  beyanında işyerinde sobayı yakmak isterken, birden sobanın parlaması sonucu yaralandığını,  kendi imkanları ile  Pamukova Devlet Hastanesine giderek gerekli tedavisini yaptırdığını, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - SAPANCA

Kasten Yaralama

Olay Özeti:  02.02.2016 günü saat: 15.30 sıralarında meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili olarak Mağdur Y.Ç nın alınan ifadesinde; işyerinde tartışma yaşadığı A isimli şahsın yüzüne kafa attığı, şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - SÖĞÜTLÜ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti : 22.01.2016 günü saat: 06.00 sıralarında cadde üzerinde 54 N* ** plaka sayılı motosikleti ile tek başına seyir halinde bulunan H.S’ nin yolun bozuk ve kaygan olmasından dolayı direksiyon hakimiyetini kaybedip motosikleti ile birlikte düşmesi sonucu sağ ayağından hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yarandığı beyan etmiş, tahkikata başlanmıştır.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2016, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER