2. Sınıf Öğrencisinden Kişisel Resim Sergisi

Adabilim Okulları 2. Sınıf öğrencisi Sedef Yılmaz Görsel Sanatlar dersindeki sergilediği yeteneklerle oluşan çalışmalarını kişisel resim sergisi ile görücüye çıkardı.

2. Sınıf Öğrencisinden Kişisel Resim Sergisi
banner3

 

Okulun fuaye alanında açılan sergideki resimlerin tamamı dönem boyunca Sedef Yılmaz’ın Görsel Sanatlar dersindeki özgün çalışmalarından oluşuyor. Açılış öncesi konuşma yapan İlköğretim Müdürü Selim Kondakcı, “Öğrencimizi azim ve gayretinden ötürü tebrik ediyorum. İnşallah var olan yeteneklerinin üzerine koyarak Sedef kızımızı daha iyi yerlerde görmek istiyoruz” dedi. Sergide yer alan çalışmaları gezen veli ve misafirlerin büyük beğenisini topladı. Ayrıca serginin hafta boyunca açık olacağı belirtildi.

 

Sergi ile ilgili konuşan Adabilim Okulları Görsel Sanatlar öğretmeni Ayşe Tetik “Okul olarak öğrencilerimizin yeteneklerini erken yaşta keşfedebilmek adına yıl boyunca ebru, ağaç yakma, filografi, mandala, mdf ve akrilik üzerine tual çalışması gibi birçok farklı kategoride çalışma yapıyoruz. Sedef kızımız da resim konusunda ne kadar yetenekli olduğunu gösterdi. Bizde bu yetenekleri bir sergi ile taçlandırmak istedik. Velilerimizin ve misafirlerimizin beğenisini kazanan sergimize ilgi duyan herkesi davet ediyoruz” dedi. 

 

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2018, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER