2 Bin Miniği Sporla Buluşturduk

Adapazarı Belediyesinin organize ettiği 12.Minikler Futbol Turnuvasına katılan takımlar, Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün Elegante Cafede düzenlediği yemekte bir araya geldiler.

2 Bin Miniği Sporla Buluşturduk
banner3

12. Minikler Futbol Turnuvası, Adapazarı’nda renkli görüntüler bırakarak sona erdi. Turnuva sonrasında ise turnuvaya katılan takımlar turnuvanın anısına yemekte buluştu. Düzenlenen yemeğe Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Özkan Gümülcineli, Mahalle muhtarları ve turnuvaya katılan takım oyuncuları katıldı. Programda 12. Minikler Futbol Turnuvasına katkılarından dolayı Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem tarafından Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer’e plaket takdim edildi.Ozanlar Mahalle Muhtarı Muhittin Yazgan tarafından da Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Özkan Gümülcineli’ye plaket takdim etti.

Sezer, “2 bin miniği sporla buluşturduk”

Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem’e plaket için teşekkür ederek sözlerine başlayan Adapazarı Belediye Başkanı Rıdvan Sezer, “Her güzellik spor ile başlar diyerek bu güzel projeye 12 sene önce minik yavrularımız ile birlikte start verdik. Proje kapsamında 2 bine yakın  miniği sporla buluşturduk. Çocuklarımız bu projeden son derece mutlu olduklarını ifade ediyorlar, oldukça mutluluk duyuyorlar. Minik yavrularımızın her zaman yanlarında olduğumuzu tekrar tekrar belirtmek istiyorum. Adapazarı Belediyesi olarak çocuklarımızı spora teşvik etmeye, desteklemeye devam edeceğiz" dedi.Sezer, gelecek yıl yapılacak 13 Minikler Futbol Turnuvası’nın daha iyi olması için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Erdem, “Adapazarı Belediyesi Gelecek için Büyük Projelere İmza Attı”

Bu turnuvanın mahalleler arasındaki kaynaşmayı sağladığını belirterek sözlerine başlayan Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, “Adapazarı Belediyesi her zaman geleceğimizin olan yavrularımızın geleceği için büyük projelere imza attı. Projenin geliştirilmesinde ve hayata geçmesinde emeği olan herkese sonsuz teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2016, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER