banner28

1 Yıl Da 3 Bin'in Üzerinde Başvuru Yapıldı

Hizmet alanı genişleyen Erenler Belediyesi, hizmetlerini daha kaliteli ve daha hızlı verebilmek adına Çözüm Masasını hayata geçirdi.

1 Yıl Da 3 Bin'in Üzerinde Başvuru Yapıldı
banner3

Çözüm Masasının etkinlikleri ile ilgili bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, İlçemizde yaşayan her insanın derdi bizim derdimiz sorunu bizim sorunumuzdur. Marka şehir olma yolunda hızla ilerleyen Erenlerimizin sınırları içerisinde yaşayan her insanın sıkıntısını bilmek ve ona çözüm üretmek derdindeyiz” dedi.

 

Vatandaşımızın Yanındayız

Erenler halkının hizmetin en iyisini hak ettiğini belirten Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “Erenler’de yaşayan halkımız, ayrıcalıklı olmayı, kaliteli hizmet almayı ve sorunlarına anında çözüm bulacak bir yönetimi ziyadesiyle hak ediyor. Biz, ulaşılabilir olmayı, şeffaf ve halkımızla iç içe olmayı bir yönetim şekli olarak benimsemiş, bu konuda 50. Yılda 50 proje kapsamında söz vermiştik ve bu sözümüzü yerine getirdik. Vatandaşlarımız her türlü öneri, şikâyet ve problemlerini www.erenler.bel.tr adresinin Dilek Şikâyet Kutusu bölümünden, sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaştırabilirler. Bu sene içerisinde; dilekçe ile, bizzat başvuru yaparak, web sitemizden, ve sosyal medya hesaplarımızdan toplamda 3 bin’in üzerinde başvuru yapılmış ve başvurular gerekli birimlere sevk edilerek en kısa sürede cevaplanmıştır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2015, 15:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER