YEŞİLAY İÇİN PEDALLAR ÇEVRİLDİ

Yeşilay’ın geleneksel olarak düzenlediği bisiklet turu kapsamında Türkiye’nin 50 şehriyle birlikte Sakarya’da da pedallar sağlıklı yaşam için çevrildi. 28 Nisan Pazar saat 16.30’da Sakarya Bisikletliler Derneği önünde buluşan bisiklet severlerin yoğun ilgi gösterdiği tur ile bağımlılıklardan uzak sağlıklı bir yaşam için farkındalık oluşturuldu.

YEŞİLAY İÇİN PEDALLAR ÇEVRİLDİ
banner3

Yeşilay ve Bisikletliler Derneği işbirliği Türkiye’nin her yanında düzenlenen 9. Yeşilay Bisiklet Turu öncesinde konuşma yapan Yeşilay Sakarya Şube Başkanı “Yeşilay olarak, bağımlılıklardan uzak sağlıklı bir yaşam için birçok etkinlikler düzenliyoruz. Bisiklet Turu her yıl, bir önceki yıla göre daha büyük ilgi görüyor. Bisiklet yediden yetmişe herkese hitap eden bir spor. Gençlerin yanı sıra, çocuklar ve kadınlar ve yaşlıların katılımı bizi oldukça memnun ediyor. Turumuza katılan ve sağlıklı yaşam mesajımıza ortak olan herkese teşekkür ederim” dedi.

Önümüzdeki yıllarda Türkiye’nin 81 ilinde Yeşilay Bisiklet Turunun düzenlenmesini hedefledikleri belirten Yeşilay Şube Başkanı Fatih Kıcır destekleri için emniyet mensuplarına ve bisiklet severlere teşekkür etti.

16:30’da Sakarya Bisikletliler Derneği önünden başlayan Bisiklet Turu; Çark Caddesi, Kent Park, Milli Egemenlik Caddesi istikametinden başlangıç noktasında sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 18:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER