Yazar Turan Oğlunu Evlendiriyor

Tarihçi-Yazar Mustafa Turan, küçük oğlu, hukukçu Ubeydullah Turan’ı evlendiriyor. Turan, Doktor Müberra Sağlam ile hayatını birleştirecek. Genç çiftin düğün davetiyesi ise, Tarihçi-Yazar Mustafa Turan’ın son çalışması “Bizi Yücelten Değerlerimiz” adlı kitabı…

Yazar Turan Oğlunu Evlendiriyor
banner3

Turan ilk oğlu, aynı zamanda sitemiz köşe yazarlarından, Feyzullah Turan’ın düğününde “Mutlu Aile Başarılı Çocuk” adlı kitabını davetiye şeklinde tasarlamıştı. Bir hayli ilgi uyandıran bu davetiyenin ardından yazar Turan, ikinci oğlu Hukukçu Ubeydullah Turan’ın 6 Eylül’de gerçekleştirilecek düğünü için bu sefer son kitabı “Bizi Yücelten Değerlerimiz”i davetiye olarak hazırladı. Dış kapağı davetiye olarak tasarlanan kitap, aralarında Cumhurbaşkanı, Başbakan, Bakanlar ve Milletvekillerinin de yer aldığı çok sayıda davetliye hediye olarak gönderildi.

Davetiyenin dikkat çekici bir diğer yönü ise, arka kısmında yer alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı nikah törenlerinde dile getirdiği şu sözü: “Peygamberimiz (S.A.V.) ebedi alemde ümmetimin çokluğuyla iftihar edeceğim diyor. Biz de şöyle diyoruz: Bir (çocuk) olur garip olur. İki olur rakip olur. Üç olur denge olur. Dört olur bereket olur. Gerisi Allah kerim. Sizden de bunu bekliyorum.”

Genç çift, 6 Eylül Pazar günü Sakarya Reisoğlu Tesisleri’nde gerçekleştirilecek olan düğün töreni ile dünya evine girecek. Düğüne Sakarya’dan iş, medya ve siyaset alanında önde gelen isimlerin katılması bekleniyor.   

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 05:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER