SEDAŞ'tan Polis Haftasında Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğüne Tebrik Ziyareti

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Kurumsal İletişim Müdürlüğü çalışanları Kocaeli İl Emniyet Müdürü Necati Denizci’yi makamında ziyaret ettiler.

SEDAŞ'tan Polis Haftasında Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğüne Tebrik Ziyareti
banner3

Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası münasebetiyle Kocaeli İl Emniyet Müdürü Necati Denizci’yi Makamında ziyaret eden SEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürlüğü yönetici ve çalışanları “Türk Polis Teşkilatı’mızın 173. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, toplum ve fert olarak huzur, güven içerisinde, aziz milletimizin barış ve emniyet içinde yaşaması için gösterdiği, fedakarlık ve kahramanlıkla hayatımızın teminatı, devletimizin bekası, birlik ve beraberliğimizin devamı için durmadan, fedakârca hizmet veren emniyet mensuplarımızı, sizin şahsınızda kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası vesilesi ile SEDAŞ çalışanları adına  tebrik ediyoruz.”dediler. 

 

Kocaeli İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, misafirleri ile yakından ilgilendi.  SEDAŞ’ın Kurumsal anlamda böyle bir günde yaptığı ziyaretten ziyadesi ile memnun kaldığını belirtti. Denizci, “Yalnızca seçilmiş, meşru iradenin yanında olduğunu 15 Temmuz hain darbe girişiminde bir kez daha gösteren ve demokratik hukuk devleti çerçevesinde hareket eden tüm mensuplarımız ve camiamız adına, SEDAŞ yöneticileri ve çalışanlarının sizlerin aracılığı ile ilettiği  bu nazik kutlama ve iyi dilek mesajlarını memnuniyetle kabul ediyor, ziyaretinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER