banner28

ÖZEL ADATIP HASTANESİ İSTANBUL'A SAĞLIK ADASINI KAZANDIRIYOR

Sağlık sektöründeki 20 yıllık başarılı geçmişini, Sakarya (Adapazarı) ve Doğu Marmara Bölgesi'nin ilk ve en büyük hastanesi unvanıyla taçlandıran Özel Adatıp Hastanesi, Sakarya'nın ardından İstanbul'a da sağlık adasını kazandırıyor. Uzmanlık, konfor ve teknoloji ile donatılan Özel Adatıp Hastanesi, İstanbul Kurtköy'de hizmete açılıyor.

ÖZEL ADATIP HASTANESİ İSTANBUL'A SAĞLIK ADASINI KAZANDIRIYOR
banner3

 

Hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak sağlık hizmetine Doğu Marmara Bölgesi ve Sakarya'nın en büyük hastanesi olarak öncülük eden, dünya standartlarında donanım ve alt yapıya sahip olan Adatıp Hastanesi, uzmanlık ve deneyimini İstanbul'a taşıyor. Haziran 2014 tarihinden itibaren Sakarya'nın önde gelen iş adamlarından Orhan Kocabıyık'ın şirketler grubuna dahil olan Özel Adatıp Hastanesi, sağlığa adanmış bir yaklaşımla İstanbul'un yükselen değeri Kurtköy'de hizmet vermeye hazırlanıyor.

 

Sağlık Ada'sı göründü!

 

En son teknolojik cihazlarla donatılmış sağlık adası Özel Adatıp Hastanesi, 25.000 metrekarelik kapalı alan üzerinde, gün ışığından en yüksek düzeyde faydalanılacak şekilde tasarlanmış göz alıcı mimarisi ile hem sağlığın adresini hem de klasik hastane anlayışını değiştiriyor. Alanında uzman 26 hekim, 8 adet ameliyathane, 21 adet genel yoğun bakım yatağı, 10 adet yeni doğan yoğun bakım yatağı, 4 adet koroner yoğun bakım yatağı ve 40 adet hasta yatağı ile açılışını yapacak olan Özel Adatıp Hastanesi, bölgesinin örnek gösterilen sağlık kompleksi olmaya hazırlanıyor. Özel Adatıp Hastanesi bir sonraki adımında ise, alanında uzman hekim sayısı 90'a yükselirken, Türkiye’nin ve bölgenin önemli bir açığı olan onkoloji branşında da ilk’leri hedefleyerek yeni yatırımlar planlıyor. Hasta yatağı sayısının 200'ün üzerine çıkarılacağı Özel Adatıp Hastanesi Kurtköy’de yeni bir cazibe merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

 

Dört tarafı teknoloji ve uzmanlıkla çevrili ada!

 

Özel Adatıp Hastanesi Kurtköy, klasik hastanecilik anlayışından farklı hareket ederek, ileri tanı ve tedavi yöntemlerini, durmaksızın gelişen tıbbi teknolojileri ile birleştirmeye hazırlanıyor. Çok yakında hizmete girecek olan hastane, tüm bölümlerinde SGK ve özel sağlık sigortaları ile anlaşmalı olup, yerli ve yabancı misafirlerine Sağlık Turizmi’nin hedeflerdiği konfor ve hizmetini sunmak üzere çalışmalarına devam ediyor.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2017, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER