banner28

Halkımız Sandık Başında

Milletimiz, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için sandık başına gitti. Ferizli’de de vatandaşlar sabah saat 08.00’de oy kullanma işlemlerine başladılar.

Halkımız Sandık Başında
banner3

Saat 17.00’ye kadar devam eden oy verme işlemlerinde vatandaşların arasında gayet ılımlı ve güzel bir dostluk havası vardı. Herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. Kimse kimsenin tercihine karışmadı. Medeni bir olgunluk içinde oylarını kullandılar.

Oyunu kullanmak için Ferizli Ortaokuluna gelen Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, 1030 Numaralı sandıkta oyunu kullandı. Oy kullanmadan önce sandık görevlilerine başarılar dileyen Başkan Soğuk, hayırlı olması temennisiyle oyunu kullandı.

24 Haziran seçimlerinin ülkemizin geleceği açısından son derece önemli olduğunu söyleyen Başkan Soğuk " Tüm vatandaşlarımız gibi bizde vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. Artık karar aziz milletimizde. Son sözü milletimiz söyleyecek. Daha güçlü ve Büyük Türkiye için yapılan seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Başkan Soğuk oyunu kullandıktan sonra sandıkları gezdi. Görevlilere iyi çalışmalar dileyerek ihtiyaçlarını sordu. Belediye ekipleri sandık görevlilerine su, çay ve yemek ikramları yaptı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2018, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER