banner28

HALI MODELLERİ

Evlerimizin vazgeçilmezlerinden biri olan halılar, özellikle Türk kültüründe her zaman yerini almışlardır. Evlerde boş alana basmak yerine halı sermeyi tercih eden aileler çeşitli desenlerde ve renklerde bulunana halı modellerini mağazalardan satın alabilirler. Mağazalarda bulunana tüm halı modellerini sitemizden de inceleyebilirsiniz. Halılar özelliklerine göre fiyatlanmaktadır. Özellikle ucuz fiyatlı bir halı arayan insanların sitemizde fiyat aralığını belirleyerek inceleme yapmaları istenir. Böylece mağazalarda bulunana indirim ve kampanyalardan da haberdar olmuş olursunuz.

HALI MODELLERİ
banner3

Sitemizde bulunan halı modelleri çeşidi, boyu ve markası olarak karşımıza çıkmaktadır. Halı markaları arasında en çok Kaşmir, Merinos, Festival, Efsane, Padişah, Apex, Atlas, Beşyıldız, Concepta, Confetti, Darbaz, Dinarsu, Era, Gümüşsuyu, Jungless, Lara Consept, Marka Ev, Poypoy, Saçlı, Sanat, Vertex ve Saray gibi markalar çıkmaktadır. Sitemizde bu markaların ürettiği halı modellerine de göz atabilirsiniz. Halıların fiyatları boyutlarına göre de farklılık göstermektedir. Bu yüzden alacağınız halının ölçülerini belirlemeniz de fayda vardır. Odanın büyüklüğüne göre halı ölçüsü belirlenmelidir.

Site üzerinden tüm halı modellerinin özelliklerini inceleyerek aradığınız ürünü kolayca bulmanız sağlanır. Beğendiğiniz halı için farklı mağazalardan gelen fiyat tekliflerini inceleyerek bütçenize en uygun seçimi yapabilirsiniz. Halılar ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Ürün çeşitlerine bakıldığında çocuk halısı, el dokuma halısı, kilim ve bambu halısı, makine halısı olarak karşımıza çıkmaktadır. İstediğiniz kriterleri belirleyerek ürünler arasında detaylı arama da sağlayabilirsiniz. Tüm halı modellerini incelemek için //www.bilio.com/hali-c4985/ linkini tıklamanız yeterlidir.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2015, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER