Fatih Arıkan’ın Selamı Var

Sakaryanın sevilen simalarından Fatih Arıkan’ın geçirdiği kaza sonrası tedavisi sürüyor. Kocaeli Eğitim Araştırma Hastanesinde olan Arıkandan sevenlerine selam var.

Fatih Arıkan’ın  Selamı Var
banner3

Geçirdiği talihsiz kaza sonrası hastanede tedavisi süren ve her geçen gün daha iyiye giden Fatih Arıkan’dan dostları ve sevenlerine selam var. Morali oldukça iyi olan Arıkan ziyaretçileri güleryüzle karşılayıp espirileri ile de onları güldürüyor.

Kocaeli Eğitim ve Araştırma hastanesinde tedavisi devam eden Fatih Arıkan editörümüz aracılığıyla bütün sevenlerine selam gönderirken herkesten de dua bekliyor. 
Fatih Arıkan mesajında “Allaha şükür tedavim iyiye gidiyor. Bütün dostlarıma selam ederim. Onlara diyorum ki, Hayatı sevin, sevdiklerinizin yanında olun, ve bu kardeşinizden dualarınızı esirgemeyin.
Bugüne kadar beni yalnız bırakmayan başta ailem olmak üzere, dostlarıma, dava arkadaşlarıma, iş arkadaşlarıma ve tüm sevenlerime teşekkür ediyorum.Var olun eksik olmayın. Hepiniz Allah’a emanet olun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2019, 00:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rıza Vardar
Rıza Vardar - 3 ay Önce

Aleyküm SELAM abi. Dualarımız seninle ve seni en kısa zamanda aramızda görmek tek isteğimiz. Rabb'im koca yüreğinde ne varsa sana onu yaşatsın.

SIRADAKİ HABER