Çiğdem Erdoğan Atabek'in Kız Kardeşi Dünya Evine Girdi

Önceki dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcılığı yapan Çiğdem Erdoğan Atabek’in kız kardeşi Merve Erdoğan Safa Tever ile hayatını birleştirdi.

Çiğdem Erdoğan Atabek'in Kız Kardeşi Dünya Evine Girdi
banner3

Önceki Dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcılığı yapan Çiğdem Erdoğan Atabek in kız kardeşi Merve Erdoğan ile Safa Tever evlendi. Erdoğan ve Tever çiftinin düğününe çok sayıda davetli hazır bulundu.

Merhum Nuri Erdoğan ve Hilal Erdoğan’ın kızı Merve Erdoğan ile Sakaryalı İş adamı Ali Tever ve Nejla Tever’in oğlu Safa Tever, yaklaşık 1500 kişinin katıldığı nikah töreniyle dünya evine girdi. Sakarya da gerçekleştirilen düğün merasimine çok sayıda davetli katıldı.

Sakarya Reisoğlu Restaurant da Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün kıydığı nikahta çiftin şahitliğini Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti 25. Dönem Milletvekili Ali İnci, gelinin Ablası Önceki dönem Bakan yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, in aralarında bulunduğu 6 kişi  yaptı.

Düğün törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş ve Eşi Aylin Coş hanım efendi, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti 25. Dönem Milletvekili Ali İnci, Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Aile ve Sosyal Politikalar Sakarya İl Müdürü Mutlu Işıksı yanı sıra Siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk nikah akdini gerçekleştirmesinin ardından evlilik cüzdanını Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş ve Damadın dedesi İş Adamı Mehmet Tever’e verdi. Mehmet Tever’de nikah cüzdanını geline teslim ederek bir ömür boyu mutluluklar temennisinde bulundu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2017, 16:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER