Büşra İle Kemal Dünya Evine Girdi

AK Parti Sakarya'nın sevilen iki ismi dünya evine girdi. İl Başkanı Yunus Tever'in danışmanlığını yapan Kemal Bayat ile bir dönem il sekreteri olan şimdi ise Erenler Belediyesi özel kalem memuru Büşra Çakıroğlu dünya evine girdi.

Büşra İle Kemal Dünya Evine Girdi
banner3

AK Parti ailesinin mutlu günü. Önceki dönem İl sekreteryasını yapan Büşra Çakıroğlu ile yine AK Parti camiasının genç kuşak siyasetçilerinden İl Başkanı Yunus Tever'in danışmanı Kemal Bayat Dünya evine girdi. 

Kubbe Garden'da yapılan düğün merasiminie çok sayıda davetli katılırken çiftin nikahını Erenler Belediye başkanı Fevzi Kılıç kıydı. Nikah şahitliklerini AK Parti Sakarya milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, İl başkanı Yunus Tever, Sakarya Üniversitesi rektörü Prof. Dr Fatih Savaşan yaptı. 

Nikah merasimi sonrası .çifti tebrik eden AK Parti Sakarya milletvkeili Çiğdem Erdoğan Atabek evlilik cüzdanını gelin Büşra'ya verirken çifte 4 çocuk tavsiyesinde bulundu.

Atabek "İki güzel evladımızı evlendirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Allah evliliklerini hayırlı etsin. Ömür boyu huzurla sağlıkla mutlulukla geçen bir evlilikleri olsun. Tabi Cumhurbaşkanımızın tavsiylerini kendilerine hatırlatıyorum." dedi.

İl Başanı Yunus Tever de "Kemal ve Büşra kardeşlerimize bir ömür mutluluklar diliyorum. Allah bir yastıkda kocatsın" diyerek gelin ve damadı tebrik etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2019, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER