banner28

“BENİM KADRAJIM” FOTOĞRAF SERGİSİNE YOĞUN İLGİ

  Arifiye Halk Eğitimde yıl boyunca açılmış bulunan Fotoğrafçılık Kurslarından mezun olan öğrencilerin Sakarya’nın ve İstanbul’un güzelliklerini konu alan “Benim Kadrajım” adlı fotoğraf sergisi heyecanla açıldı.

“BENİM KADRAJIM” FOTOĞRAF SERGİSİNE YOĞUN İLGİ
banner3

Arifiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün düzenlediği Fotoğrafçılık kursiyerlerince çekilen ve sergide beğeniye sunulan eserler kursiyerlerin bakış kendi açılarıyla fotoğraflanmış ve üzerinde çalışılarak hazırlandı.

Düzenlene sergi açılışına Arifiye Belediye başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yavuz, Sakarya Ağrılılar Derneği Başkanı Mehmet N.Berke’nin yanısıra kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Kurs Öğretmeni Feyza Kıvırcı’nın tek tek fotoğraflarla ilgili bilgilendirmede bulunduğu sergide açılış konuşmasını yapan Arifiye Halk Eğitim Müdürü Abdulvahit Uygar “Sanat ve kültür için gereken her türlü desteği, hem ilçemizin yetenekli gençlerine, hem okullara vermeye devam edeceklerini” ifade etti.

Kurum Müdürü Uygar; Halk Eğitimde 3000 kursiyer ve 400 ü aşkın kursla hizmete devam ettiklerini dile getirerek, yaz kurslarının duyurusunu da yakında yapacaklarını söyledi. Yaz döneminde spor, müzik, dil ve sanat kurslarını yapmayı planladıklarını ileten Uygar bu alanlarda ilgili olan herkesi kayıt olmaya davet etti.

Düzenlenen ‘ BENİM KADRAJIM ‘ adlı sergi 2 gün boyunca açık kalacağı öğrenildi.

      

  

  

  

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2019, 10:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Paşa
Paşa - 8 ay Önce

Arifiye ye yine hareket geldi :)) Yaşasınn

Esra Hoca
Esra Hoca - 8 ay Önce

Anladıkki! Arifiyeye değer katan Arifiye Halk Eğitim Merkezini Abdulvahit Uygardan başkası yürütemiyor.Ancak kendisinin değerini bilmeyip hevesini kırdılar.Sanırım yakında ilçemizden gidecek.Fitneleriyle meşhur kalaycı kına yakabiir.

zafer uygar
zafer uygar - 8 ay Önce

başarılar amca yolun acik olsun

SIRADAKİ HABER