BAŞKAN AKCAN OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Eğitim ve öğretime olan desteğine her zaman devam etmeye çalışan ve her fırsatta öğretmen ve öğrenciler ile bir araya gelmeye çalışan Akyazı belediye Başkanı Hasan Akcan fırsat buldukça okul ziyaretlerine devam ediyor.

BAŞKAN AKCAN OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
banner3

İlçe genelinde eğitimin ilerlemesi, Okullarda belediye adına yapılabilecek eksikliklerin tespit edilmesi amacıyla Başkan Akcan’ın okul ziyaretleri aralıksız olarak devam ediyor. Eğitime ve Öğrencilere olan desteğini her zaman sürdüren ve bu kapsamda okulları dolaşarak hem öğretmen hem de öğrencilerden gelen davetleri de kırmayarak ziyaretlerine devam eden Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Yunus Emre İmam-hatip ortaokulu öğrenci başkanı Fatma Zülal Akcan’dan gelen davet üzerine okula giderek ziyarette bulundu.

 

Kendilerini konferans salonunda karşılayan öğrencilerle Okul Müdürü Muammer Hikmet ve Okul Başkanı Zülal Fatma Akcan ile bir araya gelen Başkan Akcan öğrencilerle ve öğretmenlerle karşılıklı sohbet etti. Yanında getirdiği 15 Temmuz kitaplarını öğrencilere dağıtan Başkan Akcan “ 15 Temmuz’da yaşananları hiç unutmayın. Kahraman Türk milleti o gecede nasıl kenetlenip destan yazdığını, bu vatanı vatan hainlerinin bölmesine fırsat vermediğini gelecek nesillerimize sizler anlatacaksınız. Sizlere dağıttığımız bu kitaplarda o gecede yaşananlar saniyesine kadar anlatılıyor. Bizler bir olacağız birlikte olacağız ve bu vatan hainlerine fırsat vermeyeceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2017, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER