• Reklam
  • Reklam
Ulaşım Zammı Masaya Yatırıldı

Ulaşım Zammı Masaya Yatırıldı

SESOB Başkanı Hasan Alişan, Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Feridun Canbaz, Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş ve Otobüsçüler ve Servis Araçları Odası Başkanı Cevat Demir ile bir arya gelerek, gündemde yer alan ulaşım zammı üzerine istişarede bulundular.

10 Ocak 2017 - 15:20
Reklam

ORTA YOLU BULACAĞIZ

SESOB Başkanı Alişan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile yaptıkları görüşmelerin şoför esnafı açısından oldukça olumlu geçtiğini belirterek, “Bugün ulaşım sektörünü temsil eden oda başkanlarımız ile bir araya geldik. Mensuplarımız ile istişarede bulunarak, hem vatandaşımızı, hem esnaflarımızı mağdur etmeyecek şekilde hak ettikleri zam taleplerinin detaylarını ele alarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bazı hatlarda yaşanan uyuşmazlıkları bertaraf ederek sonuçlandırmak istiyoruz. Bir orta yol bulup, taleplerimizi netleştirdikten sonra Büyükşehir Belediye Başkanımıza sunacağız” dedi.

UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ

Oda başkanları ile birlik beraberlik içerisinde çalıştıklarını ve istedikleri zam taleplerini de yine birlik ve beraberlik içerisinde, uyumlu bir çalışma ile çözeceklerini söyleyen Başkan Alişan, “Dolmuş, minibüs, halk otobüsleri, belediye otobüsleri, hatta ticari taksiler dahil tüm ulaşımı bütün ele alıyoruz. Eğer birine zam yapıp diğerlerini yapmazsak olmaz. Yada çoğunu yapıp birini yapmazsak yine olmaz. Biz şehre denge getirmek istiyoruz. Daima yaptığımız çalışmalarda çözüm odaklı olduk. Bugüne kadar bu şekilde geldik. Bu birliktelik esnafa kazandırdı, şehre kazandırdı. İnşallah bu şekilde çalışmaya da devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şahin Sağlık Meslek İle 23 Nisan
Şahin Sağlık Meslek İle 23 Nisan
"Geçmişinde Pazar Olan Bir Kentin Mensuplarıyız"