Toyota Türkiye Sakaryaspor’un Yanında

Toyota Türkiye Sakaryaspor’un Yanında

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, 6 yıldır olduğu gibi şehrin simgesi Sakaryaspor'un en büyük destekçilerinden biri olarak kulübe katkıda bulunmaya devam ediyor.

27 Temmuz 2018 - 11:19
Reklam

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, Sakarya’nın kalkınmasına yönelik yaptığı çalışmaları sürdürürken diğer yandan bölgenin spor alanındaki faaliyetlerine de katkıda bulunuyor. Hem Sakarya hem de Türk sporu için özel bir yere sahip olan Sakaryaspor'a 250 bin TL'lik destekte bulunan Toyota Otomotiv Sanayi, sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor.

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO'su Hiroshi Kato, nakit desteği ve stad içi panoları kapsayan destek anlaşmasını bu sezon da sürdürmekten dolayı mutlu olduklarını belirterek, "Üretim, ihracat, istihdam gibi katkılarımızın yanısıra  şehrin önemli değerlerini desteklemeye yönelik çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Sakaryaspor da bu şehrin en önemli markalarından biri. 6 yıldır her sezon başında olduğu gibi bu sene de kulübe destek olmaya devam ediyoruz. Başarılar dilerim" diye konuştu.  
 

Bu haber 909 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Bambaşka Bir Sakarya Var"
Cimnastikçiler Yarı Final İçin Bursa'da
Cimnastikçiler Yarı Final İçin Bursa'da