Toyota Plaza Sandıkçı’dan Yeni Yıla Özel Kampanya

Toyota Plaza Sandıkçı'dan Yeni Yıla Özel Kampanya

Sakarya Toyota Plaza Sandıkçı’nın Stoklarla Sınırlı Ocak kampanyasında 2017 model yılı Toyota C-HR’lar 9 bin 500 TL’ye varan indirimler ile sunuluyor… 

10 Ocak 2018 - 09:18
Reklam

Toyota Plaza Sandıkçı yeni yılın ilk kampanyasında stoklarla sınırlı 2017 model yılı otomobiller için çok cazip indirimler ve benzersiz avantajlar sunuyor. Türkiye’de üretilen ve standart olarak sunulan Toyota Safety Sense sistemi ile segmentinde en güvenilir araç olan Toyota C-HR, 9 bin 500 TL’lik indirimle Toyota Plaza Sandıkçı’nın ocak kampanyasında yer alıyor. Toyota C-HR’ların bazı modellerinde de güncellenen ÖTV matrahı ile yüzde 6,2’ye varan vergi avantajı bulunuyor.

Sakarya’da izmet veren Toyota Plaza Sandıkçı’nın Ocak kampanyasında her türlü yol koşullarında zorlukların üstesinden başarıyla gelen efsane pick-up Hilux da özel fiyat avantajı ile sunuluyor. Hilux’ın otomatik vitese sahip Hi-Cruiser versiyonu 8 bin 300 TL’ye varan indirimle kampanyaya dahil oluyor. Dünyanın en çok tercih edilen otomobili olan Corolla’lar ise indirimle birlikte 68 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarla Toyota Plaza Sandıkçı’da yeni sahiplerini bekliyor. 

Yüzde 1,43’ten başlayan faiz oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota Plaza Sandıkçı’nın ocak kampanyasından yararlananlar, diledikleri takdirde ödemelerine 2018 yılının Temmuz ayında başlayabiliyorlar. Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plaza Sandıkçı’da “takas” imkanı da bulunuyor. 

Bu haber 1587 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • murat çam
    8 ay önce
    ‪Sakarya sandıkçılar toyota bayi ; istanbuldan aldığı kazalı araçları 54 plakaya çevirip , orjinal yazarak expertiz raporu düzenliyor , yada bir iki parça bıyalı yazarak expertiz raporu veriyor, kazalı araçları bizlere satıyor . 14 bin TL zarar ettik ‬
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İl MEM Ar-Ge’den Cemil Kurt’un Anne Acısı
İl MEM Ar-Ge’den Cemil Kurt’un Anne Acısı
SEDAŞ Muhtarlarla Bir Araya Geldi
SEDAŞ Muhtarlarla Bir Araya Geldi