• Reklam
  • Reklam
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’de Eğitim Turu

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye'de Eğitim Turu

Toyota Otomotiv Sanayi, Sakarya Üniversitesi ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında Arifiye Meslek Yüksek Okulu öğrencilerini fabrikada ağırladı.

07 Aralık 2017 - 14:14 - Güncelleme: 07 Aralık 2017 - 14:16
Reklam

Sakarya Üniversitesi ile yürüttüğü işbirliğiyle bulunduğu bölgeye değer katmaya devam eden Toyota Otomotiv Sanayi, işbirliği kapsamında gerçekleştirdiği faaliyetlere bir yenisini daha ekledi. Fabrika, öğrencilerin mesleki gelişimlerini desteklemek, otomotiv ana ve yan sanayinin ihtiyacı olan nitelikli insan kaynağının yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla 1 ve 29 Kasım tarihlerinde Arifiye Meslek Yüksek Okulu öğrencilerini misafir etti. Yaklaşık 120 öğrenci ve öğretim görevlisine üretim tesisleri gezdirilirken, her iki seansta da katılımcılara Toyota Yaklaşımı eğitimi verildi.

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’den Kurumsal İlişkiler ve İnsan Kaynakları Gelişim Bölümü yetkilileri tarafından, iş hayatına atılmaya hazırlanan öğrencilere yönlendirici tavsiyeler içeren konuşmalar ve eğitim programının ardından aktivite öğrencilerin sorularının yanıtlanmasıyla son buldu. 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çark Caddesinde Yangın!
Çark Caddesinde Yangın!
Kırkpınar Sanat Fest Start Aldı
Kırkpınar Sanat Fest Start Aldı