Teknolojide Büyük Değişiklik Artık O Markalar Yok

Mobil İletişim Markası Avea ve İnternet erişim sağlayıcı TTNET Tarih oldu.

Teknolojide Büyük Değişiklik Artık O Markalar Yok
banner3

Türk Telekoma bağlı olan Avea ve TTNET Markaları artık bundan sonra sadece Türk Telekom adı ile faaliyetlerine devam edecek.

 

İletişim operatörü Türk Telekom, entegrasyon sürecini tek marka ile devam ettiriyor. Avea ve TTNET markalarını ‘Türk Telekom’ markası altında birleştiren şirket, bu markaları artık kullanmayacak.

 

Akıllı telefonlarda yazan Avea markası yerine artık Türk Telekom yazacak.

 

Marka birleşmesini; işgücünde hiçbir kesintiye gitmeden, servislerde herhangi bir aksama yaşamadan tamamladıklarına dikkat çeken Türk Telekom CEO’su Rami Aslan bu sayede, artık çok daha fazla hareket halinde olan müşterilerine hrhangi bir yerden dünyaya bağlanma imkanını, birden fazla cihaz ve hizmet kanalıyla sunabileceklerini vurguladı.

 

TEK LOGO ALTINDA BİRLEŞMENİN ARDINDAN;

 

- Tek marka altında birleşen Türk Telekom’un müşterileri; mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerine artık tek mağazadan, tek çağrı merkezinden ve tek internet sitesinden erişecek.

 

- Avea, TTNET ve Türk Telekom’un mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetleri, 27 Ocak 2016 itibariyle “Türk Telekom” tek markasıyla müşterilere sunulacak.

 

2004 YILINDA ARİA-AYCELL BİRLEŞMİŞ, AVEA DOĞMUŞTU

 

Aria-Aycell evliliği 2004 yılında ‘Avea’ adlı ana markasını yaratmış, Aria ve Aycell'in ayrı ayrı sürdürdüğü markalarının yerini Avea almıştı. Avea markası, Aria ve Aycell’in baş harflerinin arasına ‘ve’ takısının konması ile oluşturulmuştu.

 

GSM’DE DEĞİŞMEYEN SADECE TURKCELL

 

Öte yandan Aycell-Aria birleşiminden doğan Avea yeniden isimi değişikliğine gitmesi ve de Telsim’in Vodafone olarak faaliyetlerine devam etmesinin ardından kurulduğundan bu yana isim değiştirmeyen tek operatör Turkcell oldu.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2016, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER